Yükleniyor...

Blocto, Aptos Ekosistemine 3 Milyon Dolar Ayırdı

Kripto cüzdan platformu Blocto, eski Meta çalışanlarının oluşturduğu Aptos ekosistemine 3 milyon dolarlık bir fon ayırdı.

Blocto Aptos Ekosistemine 3 Milyon Dolar Ayirdi

Kripto cüzdan platformu Blocto, eski Meta çalışanlarının oluşturduğu Aptos ekosistemine 3 milyon dolarlık bir fon ayırdı.

Aptos Labs, kripto para piyasasında rüzgar gibi esiyor. Şirket, çıkardığı yeni ve gelişmiş akıllı sözleşmeler projesi Aptos (APT) ile yoğun ilgi gördü. Finansman turunda 200 milyon dolar destek alan Aptos, FTX Ventures önderliğindeki turdan da 150 milyon dolar almıştı. Arkasındaki güçlü yatırım ve kullanıcı desteğiyle piyasaya çıkan proje, ana ağını başlattı. Ancak ağın ekosistemi, proje yatırımcılarının beklentilerini karşılayamadı.

Aptos Ekosistemine 3 Milyon Dolarlık Destek

Büyük beklentilerle ortaya çıkan Aptos, ekosistemini büyütmek için yoğun mesai harcıyor. Ağdaki sorunların ortaya çıkması, kullanıcıların aklına soru işareti getirmeye başladı. Şirket, güçlü bir ekosistem ile yoluna devam etmek istiyor.

Kripto cüzdan hizmeti veren Blocto, Aptos ekosistemine destek olmak amacıyla 3 milyon dolarlık bir fon ayırdığını duyurdu. Blocto, Web3 alanında yaptığı çalışmalar ile kripto piyasasında yer edindi.

Kripto cüzdan platformunun oluşturacağı fon, Aptos ekosisteminde yeni proje çıkarmak isteyen girişimcileri destekleyecek.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner