Blocto, Aptos Ekosistemine 3 Milyon Dolar Ayırdı • Coinkolik
Yükleniyor...

Blocto, Aptos Ekosistemine 3 Milyon Dolar Ayırdı

Kripto cüzdan platformu Blocto, eski Meta çalışanlarının oluşturduğu Aptos ekosistemine 3 milyon dolarlık bir fon ayırdı.

Blocto Aptos Ekosistemine 3 Milyon Dolar Ayirdi

Kripto cüzdan platformu Blocto, eski Meta çalışanlarının oluşturduğu Aptos ekosistemine 3 milyon dolarlık bir fon ayırdı.

Aptos Labs, kripto para piyasasında rüzgar gibi esiyor. Şirket, çıkardığı yeni ve gelişmiş akıllı sözleşmeler projesi Aptos (APT) ile yoğun ilgi gördü. Finansman turunda 200 milyon dolar destek alan Aptos, FTX Ventures önderliğindeki turdan da 150 milyon dolar almıştı. Arkasındaki güçlü yatırım ve kullanıcı desteğiyle piyasaya çıkan proje, ana ağını başlattı. Ancak ağın ekosistemi, proje yatırımcılarının beklentilerini karşılayamadı.

Aptos Ekosistemine 3 Milyon Dolarlık Destek

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Büyük beklentilerle ortaya çıkan Aptos, ekosistemini büyütmek için yoğun mesai harcıyor. Ağdaki sorunların ortaya çıkması, kullanıcıların aklına soru işareti getirmeye başladı. Şirket, güçlü bir ekosistem ile yoluna devam etmek istiyor.

Kripto cüzdan hizmeti veren Blocto, Aptos ekosistemine destek olmak amacıyla 3 milyon dolarlık bir fon ayırdığını duyurdu. Blocto, Web3 alanında yaptığı çalışmalar ile kripto piyasasında yer edindi.

Kripto cüzdan platformunun oluşturacağı fon, Aptos ekosisteminde yeni proje çıkarmak isteyen girişimcileri destekleyecek.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x