Yükleniyor...

Bloomberg Analistinden Bitcoin (BTC) Tahmini

Bloomberg Intelligence emtia stratejisti Mike McGlone, Bitcoin'in (BTC) bu yıl en yüksek hedeflerini bile aşabilecek parabolik bir yükselişe hazırlandığını söylüyor.

bitcoin2 3

Bloomberg Intelligence emtia stratejisti Mike McGlone, Bitcoin’in (BTC) bu yıl en yüksek hedeflerini bile aşabilecek parabolik bir yükselişe hazırlandığını söylüyor.

McGlone, atmış olduğu tweet’te, Bitcoin’in 2021 sona ermeden önceki 54.800 dolarlık mevcut fiyatından yaklaşık %630 oranında artabileceğini söylüyor.

“Bitcoin, küresel bir dijital rezerv varlık olma yolunda ilerliyor. Bitcoin’in 2021’de yaptığı sıçrama, kriptoyu riskten uzak bir varlığa çeviriyor olabilir.”

McGlone’un grafiğine göre Bitcoin, 2013 ve 2017 yıllarındaki döngüye paralel bir hareket göstererek, yıl sona ermeden 400 bin dolar seviyesini görecek. Bu tahmin, PlanB’nin 2024 yılı sonu için yaptığı 288 bin dolarlık tahmini ve Dan Morehead’in 2021yıl sonuna kadar olan 115 bin dolarlık tahmini epeyce aşıyor.

grafik

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner