Yükleniyor...

Binance Coin Fiyat Analizi: BNB 260 Dolarda Dirençle Karşı Karşıya, Durum Tersine Döner mi?

Altcoin'lerin çoğu geçtiğimiz saatlerde kırmızı renkte olduğu için genel piyasa yavaş yavaş düşüşe geçiyor.

bnb fiyati

Altcoin’lerin çoğu geçtiğimiz saatlerde kırmızı renkte olduğu için genel piyasa yavaş yavaş düşüşe geçiyor. Pazar liderleri, Bitcoin ve Ethereum, son 24 saatte artış gösterse de birçok coin düşüşte. Peki Binance Coin’de (BNB) durum ne olacak? Analist Egils Lapins açıkladı.

BNB/USD önceki gün gördüğü %9’luk bir artıştan sonra 255 dolarla güne başladı. BNB piyasayı 230 dolarlık destekten 260 dolarlık dirence götürdü. Şu anda, daha fazla yukarı yön büyük ölçüde reddediliyor ve piyasa tersine dönmeye başlıyor. Bu nedenle analiste göre önümüzdeki 24 saat içinde daha da kötüye gideceğiz.

BNB/USD fiyatı, iyi bir volatilite miktarını gösteren 246-261 dolar aralığında hareket etti. Ticaret hacmi yüzde 21.68 düştü ve toplamda 2 milyar doların biraz altına geriledi, bu da piyasanın muhtemelen boğaların ilgisini kaybettiği anlamına geliyor. Toplam piyasa değeri ise yazının yazıldığı sırada 39.6 milyon dolardı.

4 saatlik grafikte, son saatlerde güçlü bir ret mumu görüldü. Bu reddetme önceki destek/direnç seviyesinde ve hem 50 hem de 100 periyotluk hareketli ortalamalar arasındaki alanda yapıldığından, yakında başka bir düşüş görülme ihtimali var. Daha sonraki destek 220 dolar civarında bulunuyor, bu da destek hedefine 254 dolarlık mevcut fiyat seviyesinden ulaşılırsa yüzde 13’ün üzerinde potansiyel bir kayıp anlamına geliyor.

K1js0r4epBwASsng46FmXGFavEQW1rTtEhJm8ycWYJDmcl7CKo bDeUsvxZUHgttDJWcE DSLprYCIlw0rNkIB2y4zWX9IUoYPeVws5wighIu0fcm1L7U 0SwmL653DIt5ACsr8o

Analiste göre genel olarak, Binance Coin şu anda çok düşük fiyat hareketi yapısında. Geçtiğimiz günlerde 275 dolarlık direnç oluşturduktan ve birkaç kez yeniden test ettikten sonra, BNB düşmeye başladı ve 230 dolarda destek bulunana kadar hızla yüzde 16 civarında kayıp yaşadı. Oradan, Binance Coin fiyatı yükselişe başladı ve direnç 260 dolarda bulunana kadar kaybın çoğunu geri kazandı.

Şu anda, BNB/USD bahsi geçen bölgede güçlü bir dirençle karşı karşıya ve son saatlerde güçlü bir red mumuyla karşılaştı. Bu nedenle analiste göre Binance Coin’in hafta sonu daha da düşmesini bekleyebiliriz. Destek seviyeleri ise 240 dolar ve 230 dolar seviyelerinde bulunuyor. Bununla birlikte, mevcut düşüş fiyat yapısı göz önüne alındığında, BNB’nin bir sonraki destek seviyesi olan 220 dolara ulaşılana kadar düşüşü zorladığını göreceğiz.

Oradan, önümüzdeki haftalarda piyasanın düşüş ivmesini sürdürmesi söz konusu olursa 200 dolar civarındaki önceki önemli desteğin muhtemelen sonunda test edileceği anlamına geliyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner