Yükleniyor...
Cycecoin

Büyük Borsalara 72 Milyon XRP Transferi Gerçekleşti

Yaklaşık 72 milyon XRP, Binance de dahil olmak üzere Bitstamp, Kraken ve diğer üst düzey kripto platformlarına transfer edildi

xrp 4

Yaklaşık 72 milyon XRP, Binance de dahil olmak üzere Bitstamp, Kraken ve diğer üst düzey kripto platformlarına transfer edildi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Whale Alert kripto para izleme botu, geçtiğimiz yirmi dört saat içinde Ripple’ın Avrupa’daki koridoru da dahil olmak üzere büyük borsalara yaklaşık 40 milyon dolar değerinde XRP’nin kaydırıldığını fark etti.

Bitstamp, Binance ve Huobi gibi devler dahil olmak üzere birkaç blok zinciri ticaret platformu, toplam 72 milyon XRP token’ı taşıyan birkaç kripto para yığınını işlemden geçirdi. Bu 39,934,849 doları temsil ediyor.

AB merkezli Bitstamp, 11 milyon XRP’yi Binance ve Houbi gibi kripto para ticaret devlerine kaydırdı. Kraken ise Whale Alert tweet’lerine göre 20 milyon XRP’yi Uphold’a kaydırdı.

İsviçre Borsası Lykke, XRP’yi Yeniden Listeledi

Önceki gün bildirildiğimiz üzere, İsviçre merkezli bir kripto para borsası Lykke, Ocak ayında işlemleri askıya aldıktan sonra XRP trade’ine devam etmeyi seçti.

Yakın tarihli bir tweet’te, platformun başkanı Richard Olsen, tartışmalı kripto para biriminin yeniden gündeme geldiğini duyurdu ve geleceğin geleneksel finans ve blok zinciri temelli para birimleri arasındaki boşluğu doldurabileceğini belirtti.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
Cycecoin
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x