Yükleniyor...

Blur CEO’su, Popüler NFT Platformu OpenSea’ye Kafa Tuttu

NFT Pazarı Blur'un CEO'su Pacman, NFT sektörünün en büyük NFT Pazarı OpenSea için engel çağrısında bulundu.

rekabet

NFT Pazarı Blur’un CEO’su Pacman, NFT sektörünün en büyük NFT Pazarı OpenSea için engel çağrısında bulundu.

Son zamanların gündemine düşmüş NFT Pazar Platformu Blur, rekabet ortamı yaratarak gündeme oturdu. Geçtiğimiz günlerde AirDrop gerçekleştiren Blur, rekor hacime ulaşmıştı. Pacman lakabıyla tanınan Blur CEO’su, NFT içerik üreticilerini OpenSea’yi kullanmamaları için çağrıda bulunuyor.

Blur CEO’su Pacman, Blur NFT Pazar Yeri için Çağrıda Bulundu

Pacman, içerik oluşturucularına çağrıda bulunarak Blur NFT Pazar Yeri’ne dikkat çekti. NFT listelemelerinin OpenSea yerine kendi platformu Blur üzerinde yayınlaması gerektiğini vurguladı. Pacman, geçtiğimiz yılın NFT telif ücretleri konusunda yaşanan sorunları hedef gösterdi. NFT içerik üreticileri, NFT’ler için aldığı telifleri aynı anda Blur ve OpenSea üzerinde kullanamazlar.

NFT Pazar Yeri OpenSea’ya kafa tutan Pacman, ifadelerini şöyle dile getirdi;

“Tercihimiz, içerik üreticilerine kolaylık sağlamak. NFT içerik üreticilerinin ürettikleri NFT’ler ile Blur NFT Platformumuzda tam telif hakkı kazanabilmeleri bizim için değerli. NFT içerik üreticilerinin Blur platformuna yönelimini artırmak için gerekli çalışmaları yapıyoruz.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner