Yükleniyor...

BNB Balinası 2 Yılın Ardından Satış Yaptı!

SEC'in Binance'e açtığı davanın etkisi sürerken, bir BNB balinasının 2 yılın ardından 2,3 milyon dolarlık satış yapması dikkat çekti.

bnb balinasi

SEC’in Binance‘e açtığı davanın etkisi sürerken, bir BNB balinasının 2 yılın ardından 2,3 milyon dolarlık satış yapması dikkat çekti.

ABD’li düzenleyici kurum SEC’in Binance’e açtığı davanın etkisi sürüyor. SEC, Binance’in birçok konuda yasa dışı hareket ettiğini ve kayıt dışı işlemlerde bulunduğunu iddia etti. Bu suçlamalar, kripto sektöründe büyük bir etki yarattı.

Kripto sektörü SEC ve Binance arasındaki gerilime odaklanmış durumda. Bu sürecin ortasında gerçekleştirilen bir satış işlemi dikkat çekti. Bir BNB balinası, 2 yıllık uykusunun ardından yüklü satış yaptı.

BNB Balinasından Yüklü Satış

Bir BNB balinası, SEC ve Binance geriliminin ortasında 10.000 BNB’lik satış gerçekleştirdi.

Lookonchain’in sağladığı verilere göre, bir balina, 10.000 BNB sattı. Balinanın elinde halen daha 15.000 BNB bulunuyor. Kripto piyasası, balinanın gerçekleştirdiği bu işlemin piyasa gidişatından kaynaklı olduğunu düşünüyor.

Balinanın satış yaptığı BNB’nin ortalama fiyatı 230 dolar oldu. Balinayı öne çıkaran detay ise geçmişte yapmış olduğu SafeMoon işlemi oldu. BNB balinası, daha önce 100 dolara satın aldığı SafeMoon’larından 110.000 BNB (o dönemde 47,5 milyon dolar) kazanmıştı. Şimdiye kadar elinde 25.000 BNB tutan balina, bu BNB’leri nakite çevirmeye başladı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner