Yükleniyor...
AL / SAT
StormGain
Anasayfa Altcoin Haberleri BNB, OKB, FTT ve HT Yeni ATH'ler Belirledi! Yerel Token Sezonu mu Başlıyor?

BNB, OKB, FTT ve HT Yeni ATH’ler Belirledi! Yerel Token Sezonu mu Başlıyor?

ABONE OL:google-news

Dört eşzamanlı ATH, gün içinde borsaların yerel token’larıyla birlikte kaydedildi. Peki bu daha önce oldu mu?

Bu sabah kripto piyasalarında son derece nadir bir olay meydana geldi. En önemli kripto para borsalarının dört “yerel token’ı -Binance Coin (BNB), OKEx Coin (OKB), FTX Token (FTT) ve Huobi Token (HT)- tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşmayı başardı.

Bugün merkezi kripto para borsalarının temel yerel token’ları benzersiz bir yükselişe tanık oldu. Bu alanın dört önemli temsilcisi aynı anda yeni rekorlar kırdı. Binance Coin, parabolik rallisini genişleterek nefes kesici bir biçimde 194 dolar seviyesine ulaştı. BNB fiyatı son beş haftada altı kat arttı. Bu arada, OKEX Coin (OKB) tarihinde ilk kez 10 dolar seviyesini kırdı.

Huobi Global kripto para hizmetleri ekosisteminin yerel token’ı olan Huobi Token (HT), aynı şeyi 15 dolar seviyesinde yaptı. 1 Ocak 2021’den bu yana değeri üç katından fazla arttı. Son olarak, Sam Bankman-Fried’s FTX’inin yerel kripto token’ı olan FTT, 25 dolarlık psikolojik direnci aşarak önemli bir şey başarmış oldu.

Daha önceki boğa koşusu sırasında “borsa token’ları” gözlerden kaçmıştı. 2019-2020’de, borsa kripto paraları, merkezi olmayan finansal protokollerin yerel yönetim varlıkları olan “DeFi tokenleri” ile değiştirilmeden önce “kripto kışının” en iyi performans gösterenleri haline geldi.

Bu Daha Önce Hiç Oldu mu?

Modern “borsa token’larının” çoğu 2017 coşkusu sırasında mevcut değildi. Bu arada, piyasada altcoin’lerin çoğu için benzer günler yaşanmıştı. 2018 Ocak ayının başlarında, XRP, Cardano (ADA) ve Stellar Lumens (XLM) adı verilen en büyük üç altcoin, neredeyse aynı anda tüm zamanların en yüksek değerlerini yazdırdı.

Ayrıca, ikinci kripto para birimi Ethereum (ETH), 13 Ocak 2018’de üç yılın en yüksek seviyesini belirledi. Bu ATH, yakın zamanda aşıldı. Yazının yazıldığı sırada ETH 1900 doların üzerinde destek bulmaya çalışıyordu.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

KaynakU.Today
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz 1989 yılında İzmir’de dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe Yavuz, mezun olduğu günden bu yana medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto para ve blockchain’e ilgisi artan Neşe Yavuz bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Kriptomeda'da yönetici editör olarak görev yapıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar