Yükleniyor...

Bored Ape NFT’lerinin Taban Fiyatı Rekor Seviyeye Ulaştı

Bored Ape Yacht Club (BAYC) NFT'lerinin taban fiyatı, rekor seviyeye yükseldi.

ape 2

Bored Ape Yacht Club (BAYC) NFT’lerinin taban fiyatı, rekor seviyeye yükseldi.

Bir Bored Ape NFT’si, NFT pazaryeri OpenSea’de artık minimum 152 ETH (yaklaşık 434.000 dolar) tutarında. The Block Research’in Duna Analytics’e dayandırdığı verilerine göre bu hem ETH hem de USD için tüm zamanların en yüksek seviyesi.

ape 3 1

Bored Ape NFT’leri, tam olarak bir yıl önce her biri 0,08 ETH (yaklaşık 200 dolar) karşılığında piyasaya sürüldü. Mevcut taban fiyatına bakıldığında, erken yatırımcıların %216,900’lük bir kazanç elde ettiği görülüyor.

Yuga Labs, Bored Ape’i piyasaya sürdüğünden bu yana büyümeye devam ediyor. Firma kısa bir süre önce 450 milyon dolarlık bir seed turunda 4 milyar dolarlık bir değerlemeye ulaştı.

CryptoSlam’den alınan verilere göre BAYC koleksiyonu bugüne kadar 2 milyar dolarlık satış hacmi gördü. Yuga aynı zamanda sırasıyla 1.3 milyar dolar ve 312 milyon doların üzerinde satış hacmine sahip Mutant Ape Yacht Club ve Bored Ape Kennel Club NFT koleksiyonlarının da yaratıcısıdır.

Yuga Labs, ayrıca kısa bir süre önce Larva Labs’ten CryptoPunks ve Meebits koleksiyonlarını satın aldı. Bu koleksiyonlar bugüne kadar 2,7 milyar dolarlık toplam satış hacmi gördü.

Yuga Labs’in yeni projesi olan Otherside, yarın 305 ApeCoin (yaklaşık 6.660 dolar) sabit fiyatıyla satışa sunulacak.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner