Yükleniyor...

Bored Ape Yacht Club Yaratıcısı, Medya Yöneticisi Gary Oseary ile Anlaştı

Popüler NFT projelerinden biri olan Bored Ape Yacht Club'ın (BAYC) yaratıcısı Yuga Labs, medya yöneticisi ve Maverick'in kurucusu Gary Oseary ile anlaşma imzaladı.

Bored Ape Yacht Club

Popüler NFT projelerinden biri olan Bored Ape Yacht Club’ın (BAYC) yaratıcısı Yuga Labs, medya yöneticisi ve Maverick’in kurucusu Gary Oseary ile anlaşma imzaladı. Firma, Britney Spears, Doja Cat, Kim Petras, The Weeknd ve Madonna gibi popüler sanatçıları temsil ediyor. 

Guy Oseary yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

“Yuga Labs’ı pek çok insan hala duymadı, ancak onlar müzik ve film olmak üzere birçok sanat dalında yılın en çok gelir elde eden yeteneklerinden biri. Yuga Laboratuvarlarındaki Maymunların ve bizim topluluk için heyecan verici birçok girişimimiz var ve yakında bunları paylaşmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.”

BAYC, geleneksel pazaryerlerinde de başarı elde etti. Eylül ayında, sanat müzayede evi Sotheby’s ile yapılan bir satış sırasında bir sanat eseri koleksiyonu fiyat beklentilerini aştı.

Bu yıl Nisan ayında başlatılan BAYC, işlem hacmine göre en büyük NFT projelerinden biri. The Block’un verilerine göre, algoritmik olarak oluşturulmuş bu 10.000 maymun NFT koleksiyonu en yüksek satışı Ağustos ayında 132.24 milyon dolarla gördü. Proje şu anda NFT pazaryeri OpenSea’de 37 ETH taban fiyatına sahip.

nft veri

Yuga Labs konuyla ilgili şöyle konuştu;

“Bored Ape Yacht Club’ü daha geniş bir alana taşımak için Guy Oseary ile birlikte çalışmaktan heyecan duyuyoruz. BAYC topluluğunun yararına olacak iddialı birçok projemiz var. Yeni bölüme kulübümüzü taşırken Guy’ın uzmanlığına sahip olduğumuz için minnettarız.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner