Yükleniyor...

Boris Johnson, Blockchain Konferansının Açılış Konuşmasını Yapacak

Birleşik Krallık'ın eski başbakanı Boris Johnson, Singapur'daki Blockchain konferansının açılış konuşmasını yapacak.

boris johnson

Birleşik Krallık’ın eski başbakanı Boris Johnson, Singapur’daki Blockchain konferansının açılış konuşmasını yapacak.

Daha önce başbakanlık, dış işleri bakanlığı ve Londra belediye başkanlığını üstlenen Johnson, Aralık 2022’de yapılacak ISBA etkinliğinde Dick Cheney ile birlikte açılış konuşması yapacak.

Boris Johnson, Blockchain Konferansında Boy Gösterecek

Uluslararası Blockchain Gelişmeleri Sempozyumu (ISBA) konferansının organizatörü ParallelChain Lab tarafından yapılan resmi duyuruya göre, Birleşik Krallık’ın eski başbakanı Boris Johnson, organizasyonda açılış konuşmasını üstleencek.

Johson ile birlikte ABD’nin 46. başkan yardımcısı olan Dick Chaney de bir başka açılış konuşmacısı olarak etkinlikte yer alacak. Konferans, 2 Aralık 2022’de Singapur’da gerçekleştirilecek.

Organizatörler, Jonhson’ın küresel ve bölgesel bağlamda önemli bir inovasyon lideri olduğuna dikkat çekti.

“Bay Johnson, eğitim, teknoloji ve altyapı konusundaki tutkulu liderliğiyle dünya çapında tanınmaktadır. Politikalarını, yatırımı ve yaratıcılığı teşvik etmek ve Birleşik Krallık ile birlikte tüm dünyada yeniliğin gelişimine olanak sağlamak için tasarlamıştır”

ISBA organizatörleri, Johnson ile birlikte Coinbase, ETH Zurich, Dell, CBS, Altara Ventures ve Insignia Ventures şirketlerinin temsilcilerinin de konferansta yer alacağını belirtti.

ISBA, ParallelChain Lab Web3 geliştirme stüdyosu tarafından desteklenen üst düzey bir blockchain girişimi olarak tanınıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner