Yükleniyor...

Borsalardan Çekilen Bitcoin (BTC) Sayısı Artış Gösteriyor

Geçtiğimiz günlerde bildirdiğimiz üzere, borsalardan çekilen Bitcoin (BTC) sayısında artış görünmektedir.

borsalardan cekilen bitcoin sayisi artis gosteriyor

Geçtiğimiz günlerde bildirdiğimiz üzere, borsalardan çekilen Bitcoin (BTC) sayısında artış görünmektedir. Analistler tarafından bu durum, kısa zaman içerisinde gerçekleşecek olan bir yükselişin habercisi olarak yorumlanıyor.

Bitcoin’in neden borsalardan çekildiği sorusuna gelecek olursak; daha önce Bitcoin’in fiyatında yaşanan ani düşüş ve çıkışlarda BitMEX gibi bazı borsalarda teknik aksaklıklar yaşanmıştı. Yatırımcılar da tekrar böyle bir durum ile karşı karşıya kalmamak için varlıklarını kendi cüzdanlarına çekmeyi tercih ediyor.

Son olarak birkaç saat önce, kripto piyasalarındaki yüksek hareketleri gözlemleyen Whale Alert Twitter hesabından 6.000 BTC transferini paylaştı. Yaklaşık 57 milyon değerinde olan bu transfer Bithumb borsasından bilinmeyen bir cüzdana aktarıldı. Kripto paraların işlem ücretleri sıklıkla tartışma konusu oluyor. Yapılan bu 6.000 BTC’lik işlem için ödenen ücret ise 4.74 dolar olarak belirlendi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner