Yükleniyor...

Brendan Blumer: Bitcoin Gerçek Para Değil ve Asla Olmayacak

Block.

Bitcoin Kadın

Block.one CEO’su Brendan Blumer, Bitcoin’in (BTC) altın için varoluşsal bir tehdit olduğuna inansa da en büyük kripto paranın asla gerçek para olarak olmayacağını öne sürdü.

Peter Schiff’in Bitcoin için eleştirisel tweet’ine yanıt veren Blumer, Bitcoin’in asla gerçek para olarak kullanılamayacağını söylerken, önümüzdeki 20 yılda Bitcoin’in altını geçebileceğini belirtti.

Blumer, Bitcoin’in paranın yerine alamayacağına olan inancının tam olduğunu ifade ederken, sözlerine ortalama bir tüketici için çok pahalı ve yavaş olan Bitcoin’in fiat para birimlerine karşı kullanılmasının zor olduğunu söyleyerek açıklık getirdi.

Bitcoin’de ölçeklenebilirlik sorunun devam ettiğine değinen Blumer, diğer bir sorunun ise Bitcoin sahiplerinin ellerindeki kripto paraların ilerleyen zamanlarda daha da değerleneceğini düşünerek harcamak istememeleri olduğunu söyledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner