Yükleniyor...

Brevan Howard’dan Kripto Bölümüne Atama

Yatırım firması Brevan Howard'dan gelen açıklama kripto bölümüne önemli bir ismin atandığının habercisiydi.

brevan howard

Yatırım firması Brevan Howard’dan gelen açıklama kripto bölümüne önemli bir ismin atandığının habercisiydi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yatırım firmalarının kripto paralara olan ilgisi piyasa geçtiğimiz ayı döneminin yaralarını sardıkça artıyor. Bu sefer de Brevan Howard’dan kripto departmanına önemli isim getirildiğinin haberi geldi.

Brevan Howard, Kripto Operasyonlarının Başına Kevin Hu’yu Getirdi

Brevan Howard Digital tarafından yapılan açıklama, kripto bölümüne eski Dragonfly ortağı olan Kevin Hu’nun kripto bölümünün başına geçtiğini belirtti. Hu, firmanın yeni açmış olduğu Abu Dabi ofisinde görev alacak ve çalışmalarını direkt olarak Brevan Howard Digital CEO’su Gautam Sherma’ya bildirecek.

Kevin Hu daha önce kripto girişim fonu olan Dragonfly’da genel ortak ve likit stratejiler başkanı olarak görev aldı. Dragonfly’dan önce Hu, BlackRock’ın alternatif yatırım departmanında çalışmalar gerçekleştirmişti. Hu bu çalışmalarının ardından 2016 yılında dijital varlıklara yönelik araştırma çalışmalarında da görev aldı.

Brevan Howard Digital CEO’su Sharma konu hakkında şunları dedi:

“Önde gelen bir kurumsal dijital varlık yatırım platformu konumumuzu sektörde güçlendirmeyi sürdürmek adına Kevin’ın genişleyen ekibimize katılmasından dolayı büyük heyecan duyuyoruz.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x