Yükleniyor...

Ethos Wallet, 4,2 Milyon Dolar Yatırım Aldı

Ethos Wallet, çıktığı tohum yatırım turunda 4,2 milyon dolarlık yatırım aldı.

ethos

Ethos Wallet, çıktığı tohum yatırım turunda 4,2 milyon dolarlık yatırım aldı.

4,2 milyon dolarlık tohum yatırımı alan Ethos Wallet, eski Meta çalışanları tarafından kurulmuştu.

Ethos Wallet Tatmin Edici Bir Yaıtrıma Ulaştı

Sui Blockchain’indeki merkeziyetsiz uygulamalara (dApp) entegre olan Ethos Wallet, Cryptos Capital liderliğindeki tohum yatırım turundan 4,2 milyon dolar toplayarak ayrıldı.

Şirket tarafından yapılan bir basın açıklamasına göre fonlar işe alım, cüzdan ve geliştirici altyapısının sürekli gelişimi için kullanılacağı açıklandı. Ek olarak ürünü geleneksel cüzdan özelliklerinin ötesinde özellikler eklemek için kullanılacak.

Turdaki diğer yatırımcılar arasında Mysten Labs, Tribe Capital, Matrixport, Charge Ventures, Builder Capital, Alliance DAO ve dijital varlık yatırım şirketi CoinShares’in baş strateji sorumlusu Meltem Demirörs de yer aldı.

CEO Nadia Eldeib ve Baş Teknoloji Sorumlusu Jared Cosulich tarafından ortaklaşa kurulan Ethos Wallet, kadrosunda Facebook ana şirketi Meta’nın eski çalışanlarının da yer aldığı Mysten Labs tarafından oluşturulan Layer-1 Blockchain’i olan Sui’nin geliştirici ağında geçen yıl piyasaya sürülen ilk uygulama olma özelliğini taşıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner