Yükleniyor...

Britney Spears’ın Geçmişte Bitcoin (BTC) Kullandığı İddia Edildi

Britney Spears'ın davasını araştıran Tess Barker ve Barbara Gray, Toxic isimli podcast'te sanatçının 2014 yılında Bitcoin (BTC) ile ilgilendiğini iddia ediyor.

britney

Britney Spears’ın davasını araştıran Tess Barker ve Barbara Gray, Toxic isimli podcast’te sanatçının 2014 yılında Bitcoin (BTC) ile ilgilendiğini iddia ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İddialara göre Britney Spears, babası Jamie Spears’tan küçük satın alımları dahi gizlemek için kripto varlık kullanmak zorunda kaldı.

Spears’ın Temmuz ayındaki şok edici ifadeleri, 13 yıllık sürece ışık tuttu ve hayranlarının #FreeBritney hareketini haklı çıkardı.

2000’lerin en çok albüm satan kadın sanatçısı olan Britney Spears, babasından korktuğunu ve kendisiyle Spears ailesinin diğer üyelerinin de hayatını mahvettiğini iddia etti. İddiaya göre iradesi dışında lityum kullanmak zorunda kaldı, çeşitli istismarlara uğradı ve çocuk sahibi olma hakkından mahrum bırakıldı.

Şarkıcının üzücü açıklamaları büyük bir tepkiye yol açtı. Tesla CEO’su Elon Musk da dahil olmak üzere bir dizi önde gelen politikacı, ünlü ve girişimci #FreeBritney hareketine destek verdi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x