Anasayfa Analizler Yeni Başlayanlar için Bitcoin - BTC 101

Yeni Başlayanlar için Bitcoin – BTC 101

Bitcoin’in Türkiye ekosisteminin gelişmesi ve Bitcoin’in bilinirliğinin artması için hazırladığımız rehberimizi sizlere sunmaktan onur duyuyoruz.

Rehberimizde yer alan bilgiler ile:

1. Bitcoin Nedir? 
2. Bitcoin ile Ne Satın Alabilirim? 
3. Nasıl Bitcoin Alırım? 
4. Neden Bitcoin?

sorularına cevap bulabileceksiniz.

“Yeni Başlayanlar için Bitcoin – BTC 101” rehberini, sadece e-posta adresinizi girerek görüntüleyebilirsiniz…

Not : PDF, girmiş olduğunuz email adresine gönderilecektir.

[email-download download_id=”984″ contact_form_id=”908″]

 

 

En güncel gelişmeleri Telegram grubumuzdan, Twitter hesabımızdan veya Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik'te yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Buradaki yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.

Kartal Yağız Akdilhttp://www.coinkolik.com/
@yagizakdil | İTÜ - Endüstri Mühendisliği | #Bitcoinsever

1 Yorum

  1. geçen aylarda sitelerde gözüme çarpmıştı ama sanki oyun parası gibi gelmişti dikkate almamıştım medya o şekilde küçük satırlarda yayınlıyordu.2-3 gündür inceliyorum en büyük eksiliği halkın tanımaması tanıtılmaması ben kendi adıma gerçekten çok üzüldüm büyük fırsatlar kaçmış ama bitcoin i özgürlüğü yaşatır.hükümet twiter ı giden köprüyü kapattı ama gelin görün ki anında yüzlerce asma köprü kuruldu :)inanıyorum ki taşlar yerine oturdugunda büyük yatırımcılar devreye girecektir belki girmişlerldir onlar için extra bir oyun sahası degilmi hakem kendileri oldugu sürece.ama taklitleri çok fazla mantar gibi galiba çogalmaktalar 3-5 bin lira atsak ki ben kesinlikle atardım leziz olacakmış hayıflandım ama bundan sonra ne olur.çok zor soru tüm bitcoincilerin yaptıgı gibi acıtmayacak miktarda almak eger sıfırlanırsa çünki kapanmaz olsun canımız sagolsun demeli insan.Ama yaşamasının en büyük sebebi bence bu olacaktır tamamen gitsede üzmeyeck miktarlar.Sonuçta interneti seviyoruz….

Yorum Yapın

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları