Yükleniyor...

Coinsummit San Francisco Bugün Başladı

Bitcoin dünyasını oldukça ilgilendiren ve tüm Bitcoin severlerin merakla beklediği CoinSummit (Coin Zirvesi) bugün başladı.

Bitcoin dünyasını oldukça ilgilendiren ve tüm Bitcoin severlerin merakla beklediği CoinSummit (Coin Zirvesi) bugün başladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

San Francisco’da iki gün sürecek olan zirvede; sanal para birimi girişimcileri,melek yatırımcılar, girişim sermayedarları ve sanal para birimi hakkında bilgi edinmek isteyen bir çok kişi bulunacak.

Bu zirvede; Andreessen Horowitz kurucu ortağı Marc Andreessen, Coinbase CEO’su Brian Armstrong, Blockchain.info CEO’su Nicolas Cary, Ethereum.org kurucu ortağı Vitalik Buterin ve Bitcoin dünyasını yakından ilgilendiren bir çok isim bulunacak.

İstanbul’da da Bitcoin Ekosistemini İlgilendiren Bir Etkinlik Mevcut !

05-06 Nisan 2014 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirilecek olan BitHack İstanbul etkinliği de, Türkiye ekosistemini çok yakından ilgilendiren bir etkinlik olacak. Türkiye’de Bitcoin’in gelişmesinde ön ayak olan isimlerin katılacağı ve 2 gün boyunca Bitcoin ve Blockchain ile ilgili projelerin hayata geçirileceği bir Hackathon olma özelliği gösteren bu etkinlik ile Bitcoin, Türkiye’de daha da yaygınlaşacak.

Bithack İstanbul etkinliğinde yer alan konuşmacılar; BTCTurk CTO’su Emre Kenci, Koinim.com kurucusu Çağatay Yüksel, Hummingbird Ventures’tan Fırat İleri ve Melek Yatırımcı Bora Kızıl olacak.

CoinKolik olarak sponsor olduğumuz bu organizasyonun organizatörü, Yalın Girişim Danışmanı Burak Yaman, etkinliğin Türkiye’deki Bitcoin ekosistemi için çok iyi bir organizasyon olduğunu belirtiyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x