Yükleniyor...

Coinsummit San Francisco Bugün Başladı

Bitcoin dünyasını oldukça ilgilendiren ve tüm Bitcoin severlerin merakla beklediği CoinSummit (Coin Zirvesi) bugün başladı.

Bitcoin dünyasını oldukça ilgilendiren ve tüm Bitcoin severlerin merakla beklediği CoinSummit (Coin Zirvesi) bugün başladı.

San Francisco’da iki gün sürecek olan zirvede; sanal para birimi girişimcileri,melek yatırımcılar, girişim sermayedarları ve sanal para birimi hakkında bilgi edinmek isteyen bir çok kişi bulunacak.

Bu zirvede; Andreessen Horowitz kurucu ortağı Marc Andreessen, Coinbase CEO’su Brian Armstrong, Blockchain.info CEO’su Nicolas Cary, Ethereum.org kurucu ortağı Vitalik Buterin ve Bitcoin dünyasını yakından ilgilendiren bir çok isim bulunacak.

İstanbul’da da Bitcoin Ekosistemini İlgilendiren Bir Etkinlik Mevcut !

05-06 Nisan 2014 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirilecek olan BitHack İstanbul etkinliği de, Türkiye ekosistemini çok yakından ilgilendiren bir etkinlik olacak. Türkiye’de Bitcoin’in gelişmesinde ön ayak olan isimlerin katılacağı ve 2 gün boyunca Bitcoin ve Blockchain ile ilgili projelerin hayata geçirileceği bir Hackathon olma özelliği gösteren bu etkinlik ile Bitcoin, Türkiye’de daha da yaygınlaşacak.

Bithack İstanbul etkinliğinde yer alan konuşmacılar; BTCTurk CTO’su Emre Kenci, Koinim.com kurucusu Çağatay Yüksel, Hummingbird Ventures’tan Fırat İleri ve Melek Yatırımcı Bora Kızıl olacak.

CoinKolik olarak sponsor olduğumuz bu organizasyonun organizatörü, Yalın Girişim Danışmanı Burak Yaman, etkinliğin Türkiye’deki Bitcoin ekosistemi için çok iyi bir organizasyon olduğunu belirtiyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner