Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri BTC, ETH, XRP, ADA, DOT ve LINK Fiyat Analizi: 30 Ocak

BTC, ETH, XRP, ADA, DOT ve LINK Fiyat Analizi: 30 Ocak

ABONE OL:google-news

Bitcoin (BTC), popüler altcoin’lerin büyümesine ayak uydurabilir mi? Analist Denys Serhiichuk Bitcoin ve önemli altcoin‘lerin analizlerini paylaştı.

Hafta sonunun başında, kripto paraların çoğu yeşil bölgede işlem görmeye başlarken, şu saatlerde birçoğu kırmızı alana geçti. Bitcoin (BTC) oranı son gün biraz düştü ve fiyat değişikliği %8’e vardı. Günlük grafikte Bitcoin (BTC), ilk denemede 40.000 dolarlık direnci yakalayamadı. Bu durumda, önümüzdeki günlerde 36.000-38.000 dolar aralığında bir konsolidasyon aşamasının büyüme için daha fazla güç kazanması beklenebilir.

btc

Böylece, alıcıların gücü, yükselen ticaret hacmi ile de teyit edilir. Bitcoin, yazının yazıldığı sırada 34.170 dolardan işlem görüyordu.

ETH/USD

Ethereum (ETH) yükselişe geçse de fiyatı Bitcoin (BTC) oranı kadar artmadı. Uzun vadeli görüşe göre Ethereum (ETH), boğalar 1.200 doların üzerinde işlem görmeyi başardığı için büyüme için hala yer var. Ticaret hacmi nispeten yüksek seviyede kalırsa, lider altcoin ayın sonunda 1.500 dolarlık kritik seviyeye ulaşabilir.

eth

Ethereum, yazının yazıldığı sırada 1.364 dolardan işlem görüyordu.

XRP/USD

XRP, son 24 saatte %50 artarak bugün en çok kazanan kripto para birimi oldu. Günlük grafikte XRP, 0.40’lık direnci aşmayı başardı ve şu anda 0.42 dolardan işlem görüyor. Kripto para, yükselen alım satım hacmiyle desteklenen bir fiyat artışı için yeterli enerji biriktirdi.

xrp

ADA/USD

Cardano (ADA) bugün listede kayıp yaşayan kripto paralar arasında yer alıyor. ADA, son 24 saatte %3 oranında değer kaybetti. Yine de analiste göre Cardano (ADA) da bir yükseliş senaryosunu takip ediyor. İşlem hacmi biraz yükseliyor, bu da kripto paranın uzun vadeli birikim aşamasından çıktığı anlamına geliyor. Başarılı olursa, yakında 0.4 dolarlık dirence ulaşabilir.

ada

Cardano, yazının yazıldığı sırada 0.35 dolardan işlem görüyordu.

DOT/USD

Polkadot (DOT), dünden bu yana %5 oranında değer kaybı yaşadı. Teknik açıdan, Polkadot (DOT) hala yatay trendde yer alıyor ve büyümeyi sürdürmek için daha fazla enerjiye ihtiyaç duyuyor. Bu bağlamda, önümüzdeki günlerde daha olası olan senaryo 17-18 dolar aralığında işlem görüyor.

dot

Polkadot, yazının yazıldığı anda 16,33 dolardan işlem görüyordu.

LINK/USD

Chainlink (LINK), popüler DeFi token’ı %3 oranında düştüğü için bugün kaybedenler listesinde bulunuyor. Chainlink (LINK) oranı son 24 saatte düşmüş olsa da, uzun vadeli fiyat hareketi yükselişte ve en yakın direnci 25.50 doları hedefliyor. Ancak, 25 doların üzerine çıkarsa daha yükseğe ulaşma şansı var.

link

Chainlink, baskı anında 22,83 dolardan işlem görüyordu.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

KaynakU.Today
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz 1989 yılında İzmir’de dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe Yavuz, mezun olduğu günden bu yana medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto para ve blockchain’e ilgisi artan Neşe Yavuz bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Kriptomeda'da yönetici editör olarak görev yapıyor.

2 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar