Yükleniyor...

BTCTürk’ten Kullanıcıları Mutlu Edecek Açıklama Geldi

Türkiye'nin ilk Bitcoin borsası olan BTCTürk, kısa sürede Türkiye'deki Bitcoin ekosistemine adapte olarak yeni kullanıcıların da Bitcoin kullanabilmesi için iyi bir aracı oldu.

btcturk1 620x3501

Türkiye’nin ilk Bitcoin borsası olan BTCTürk, kısa sürede Türkiye’deki Bitcoin ekosistemine adapte olarak yeni kullanıcıların da Bitcoin kullanabilmesi için iyi bir aracı oldu. Ekosistem büyüdükçe hizmet kalitesini de geliştiren BTCTürk, geçtiğimiz gün kullanıcılarına gönderdiği e-posta bilgilendirmesi ve blog yazısı ile BTCTürk kullanıcılarını mutlu etti.

Komisyon oranları, limitler ve para yatırma & çekme süreçlerinde geliştirmeler yapan BTCTürk’ün bu konudaki değişikliklerine dilerseniz göz atalım:

Komisyon Oranları

BTCTürk, piyasada daha çok Bitcoin alım-satımı yapan kişiler için komisyon oranlarını %0.1 oranına kadar düşürüyor. Bununla ilgili aşağıdaki tabloda göreceğiniz üzere,

Komisyon                                30 günlük alış satış hacmi
%0.4                                          0 TL                             50,000TL
%0.3                                          50,000 TL                   100,000 TL
%0.2                                          100,000 TL                 250,000 TL
%0.1                                          250,000 TL

Para Yatırma &  Çekme Limitleri

Onaylanmamış hesaplarda günlük 1000 TL ve aylık 5000 TL’lik para çekim & yatırma işlemleri gerçekleştirilebilecek.
Bu limitler onaylanmış hesaplarda ise günlük 25.000 TL ve aylık 150.000 TL şeklinde belirlenmiş.

Para Yatırma & Çekme Süreleri

BTCTürk, para yatırma & çekme sürelerinde değişikliğe giderek hizmet kalitesini daha da artırdı. Bitcoin kurlarındaki anlık değişiklikleri göz önüne alırsak, para yatırma & çekme işlemlerindeki sürenin kısalması oldukça faydalı bir gelişme,

  • Haftanın her günü saat 17:00′a kadar yapılan TL yatırma işlemleri aynı gün içerisinde, 17:00′dan sonra yapılan işlemler ertesi gün hesabınıza aktarılacaktır.
  • Hafta içi saat 15:00′a kadar verilen TL çekme emirleri aynı gün içerisinde,15:00′dan sonra verilen emirler ise bir sonraki iş gününde hesabınıza gönderilecektir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner