Yükleniyor...

Bu 4 Altcoin Piyasadan Daha İyi Performans Gösterirken, Balinalar Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) İçin Hazırlanıyor

Piyasa koşullarına ilişkin yeni bir raporda, kripto analiz firması Santiment, büyük Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) sahiplerinin kendilerini bir ralli için hazırladıklarını söylüyor.

bu 4 altcoin piyasadan daha iyi performans gosterirken balinalar bitcoin btc ve ethereum eth icin hazirlaniyor

Piyasa koşullarına ilişkin yeni bir raporda, kripto analiz firması Santiment, büyük Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) sahiplerinin kendilerini bir ralli için hazırladıklarını söylüyor.

Santiment, 1000 veya daha fazla Bitcoin tutan bireylerin BTC pazarının daha büyük bir payına hakim olduğunu söylüyor ve bu da balinaların yukarı doğru güçlü bir dönüşü tetiklemenin eşiğinde olabileceğini gösteriyor.

“Bitcoin’in en büyük sahipleri (1.000+ BTC) 8 Şubat’ta (54 haftanın en yüksek seviyesi) %43.29’a sahip olduktan sonra şu anda toplam arzın %42.56’sını elinde tutuyor. %43’ün üzerinde bir geri dönüş, balinaların başka bir ralliyi beslemek istediğinin bir göstergesi olacak.”

bitcoins santi

Santiment’e göre balinalar ayrıca Ethereum’un da önemli bir bölümünü tutuyor: “Ethereum’un en iyi 10 borsa dışı balina adresi, Temmuz 2016’dan bu yana en fazla ETH token arzını (16.86M) elinde tutuyor. 1 Mart’ta, bu adresler arasına tek günlük 1.03M token eklendi. 6 haftada en yüksek günlük sıçrama!”

Balinalar yeni zirvelere giden yolu açmak için bir ve iki numaralı kripto para birimine hazırlanıyor gibi görünse de, Santiment verilerine göre; Polygon (MATIC), blockchain oyun parası Enjin (ENJ), Theta blockchain yönetişim token’ı Theta Fuel (TFUEL) ve XinFin (XDC) gibi kripto paralar, başta BTC olmak üzere diğer tüm kripto para birimlerinden daha iyi performans gösteriyor.

“Bitcoin’in oynaklığı devam ederken (dün kısaca yaptığı gibi) tekrar 50.000 doları aşmaya çalışırken, altcoin’ler çoğunlukla bir numaralı kripto para biriminden kazanıyor. MATIC, ENJ, TFUEL ve XDCE, temelleri oluşturan birkaç projeden biri.”

Son zamanlarda Santiment, Şubat ayı için en hızlı büyüyen Ethereum tabanlı projeleri de açıkladı. Sırasıyla:

  1. Gnosis (GNO)
  2. Status (SNT)
  3. Decentraland (MANA)
  4. UMA Protocol (UMA)
  5. Chainlink (LINK)
  6. Skale Network (SKL)
  7. MakerDAO (MKR)
  8. Ocean Protocol (OCEAN)
  9. Golem Project (GLM)
  10. Santiment Network Token (SAN)

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner