Yükleniyor...

Bu 5 altcoin’de yükseliş ivmesi: Boğa sezonuna hazırlık!

Bitcoin ve Ethereum'daki çalkantılı fiyat hareketleri sürerken hangi altcoin'ler boğa sezonuna yeşil ışık yaktı?

boga altcoin

Bitcoin ve Ethereum‘daki çalkantılı fiyat hareketleri sürerken hangi altcoin’ler boğa sezonuna yeşil ışık yaktı?

68.500 doları bir türlü kıramayan Bitcoin, altcoin piyasasında baskı kurmaya devam ediyor. BTC ve ETH’de net bir yükseliş gelmediğinden dolayı tam anlamıyla yükselişe geçemeyen altcoin’ler, haliyle de yatırımcıların kafasını karıştırdı. Fakat bazı altcoin’ler BTC ve ETH’den ayrışmadı değil. Peki boğa sinyali veren bu projeler hangileri oldu?

altcoin boğa

1- Gala (GALA)

GameFi tarafının önemli isimlerinden GALA, son 24 saatte yüzde 7 artış göstererek zirveye yerleşti. Bitcoin ve Ethereum’daki geri çekilmeye rağmen tırmanışa devam eden popüler altcoin, oyun tutkunlarınını yüzünü güldürdü. Olası bir GameFi boğa sezonu GALA ile şekillenecek gibi duruyor.

altcoin kas

2- Toncoin (TON)

Son dönemin en popüler ekosistemlerinden Toncoin, Notcoin’in çıkışıyla yukarı yönlü ivme yakaladı. Son 24 saatte yüzde 6,20 yükseliş yaşayan TON, hem ekosistemi hem de yatırımcıları adına güven verdi. Dokun-kazan çılgınlığının devam etmesi halinde 2024 boğasında TON’un adını sık sık duyabiliriz.

toncoin

3- Notcoin (NOT)

Toncoin ekosisteminin en çok oynanan dokun-kazan oyunu Notcoin, son 24 saatte yüzde 5,90 artış kaydetti. Sadece Toncoin ekosisteminde değil, genel olarak altcoin piyasasında fark yaratan NOT, bir süre daha tırmanışını sürdürebilir.

notcoin

4- Kaspa (KAS)

Dönem dönem çıkışlarıyla gündeme gelen KAS, son 24 saatte yüzde 4,80’lik bir performans sergiledi. Piyasanın büyük bir kısmına oranla sağlam durmayı başaran altcoin, 2024 boğa sezonuna şimdiden yeşil ışık yaktı. KAS yatırımcıları ise bundan sonraki fiyat hareketlerini merakla bekliyor.

altcoin kas2 boğa

5- Pyth Network (PYTH)

Solana ekosisteminin iddialı projelerinden PYTH, son 24 saatte yüzde 3,50 artışa imza attı. Airdrop furyasının Haziran ayında hareketleneceğini ele alırsak, popüler kripto para için bu ay hareketli geçebilir.

altcoin pyth boğa

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner