Yükleniyor...

Bu 5 altcoin iddialı geliyor: Yükselişleriyle dikkat çektiler!

Bitcoin'in (BTC) 67 bin doların üstüne atmasıyla güçlenen altcoin piyasasında hangi projeler göze çarptı?

memecoin grafik yükseliş

Bitcoin’in (BTC) 67 bin doların üstüne atmasıyla güçlenen altcoin piyasasında hangi projeler göze çarptı?

66.500 dolar bandını destek olarak koruyan Bitcoin, altcoin’lerdeki yükselişin yavaş yavaş önünü açmaya başladı. Bazı altcoin’ler ise BTC‘deki artışı fırsat bilip, trendlerin de etkisiyle daha sert yükselişler sergiledi. Peki son 24 saate hangi altcoin’ler damga vurdu?

BTC boğa koşusu altcoin

1- Uniswap (UNI)

Merkeziyetsiz kripto borsalarının (CEX) popüler ismi UNI son 24 saatte yüzde 9 artış kaydetti. Uzun bir aradan sonra listenin ilk sırasına yerleşen UNI, CEX’lerin gücünü bir kez daha gösterdi. Merkeziyetsizlik kavramının daha da değer kazanması halinde UNI ön plana çıkmaya devam edecektir.

uniswap uni cex kripto

2- Toncoin (TON)

Telegram’ın yerel token’ı TON, Bitcoin ve Ether henüz toparlanmasa da iyi bir performans gösterdi. Diğer altcoin’lere kıyasla daha hızlı toparlayan popüler altcoin son 24 saatte yüzde 3,15 yükseliş yaşadı. Tap-to-earn furyasının ömrü ve bu alandaki gelişmeler TON fiyatında etkili olacaktır.

toncoin ton kripto telegram

3- Conflux (CFX)

Asya bazlı kripto paraların önde gelen projesi Conflux şu sıralar adından söz ettirmeye başladı. Asya bölgesinin öne çıkmasıyla ivme yakalayan CFX son 24 saatte yüzde 2,17 artış kaydetti. Bir dönemin popüler altcoin’i bu hamlesiyle üçüncü sıraya oturdu.

cfx asya kripto altcoin

4- Litecoin (LTC)

Majör coin’lerin uzun zamandır belki de en sessizi LTC yavaş yavaş hacim kazanmaya başladı. Son 24 saatte yüzde 2 yükseliş kaydeden LTC listenin dördüncü sırasında yer edindi.

ltc altcoin kripto

5- Ondo (ONDO)

RWA kategorisinin iddialı ismi ONDO piyasanın geri çekilmesinden sıyrılarak yükselişe geçti. Son 24 saatte yüzde 1,40 artan popüler RWA altconi’i listeye beşinci sıradan dahil oldu. RWA trendinin güçlenmesiyle ONDO’da volatilitenin artması ihtimaller dahilinde.

ondo rwa kripto altcoin

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner