Yükleniyor...

Bu Altcoin Yükselişini Sürdürüyor! 30.000 Doları Görebilir!

Yearn Finance (YFI) MakerDAO entegrasyonundan sonra 27.

yfi fiyati

Yearn Finance (YFI) MakerDAO entegrasyonundan sonra 27.000 dolarlık seviyeyi de aştı. Trader’ların Makerdao’daki teminat varlığı olarak kabulünü değerlendirirken, Yearn Finance’in yönetim token’ı YFI Perşembe günü yükseldi.

YFI/USD döviz kuru, iki hafta içinde yüzde 300’e yakın bir sıçrama yaptığı patlayıcı bir boğa koşusunun bir parçası olarak yüzde 6,62 artarak 27.193 dolara yükseldi. Parite, 2020 yılının Kasım ayının başlarında 7.015 dolara kadar şaşırtıcı bir düşüş yaşamadan önce Eylül 2020’de 44.026 dolara yükselmişti. CoinGecko verilerine göre ise popüler DeFi token’ı 27.000 seviyesinden sonra da yükselişine devam etti 28.352 dolara ulaştı.

o6au1X5D 860x509 1

Twitter’daki birçok bağımsız analiste göre, bu sefer YFI belirteci istikrarlı bir boğa koşusu oluşturabilir. Yükseliş eğilimleri, Yearn Finance’ın merkezi olmayan bir varlık yönetimi platformu olarak büyümesinden önce demokratik yollarla protokolünde faydalı güncellemeler yapmaya başladıktan sonra ortaya çıktı.

Güncellemeler Yükseliş Sağladı

Platform, bu hafta “Getiri İyileştirme Teklifi” için bir arka plan olan dört temel YIP teklifini geçti. Yıllık Finans protokolüne etkili entegrasyonları, yeni ücret yapıları, YFI destekli ödül dağıtımları, üç aylık mali denetimler ve operasyon finansmanı sağladı.

Bu hafta, MakerDAO teminatlı borç pozisyonları açmak ve stablecoin DAI’yi basmak için YFI’yi kabul etti. Yearn Finance’ın haftalık bülteninde şu ifadeler kullanıldı:

“MakerDAO’nun sisteminde YFI’nın kabul edilmesi, YFI’yı kullanan gelecek v2 yVault’larda DAI basmak için YFI’nın kullanılması olasılığını ortaya çıkardığından, Yearn ekosistemi için önemli bir kilometre taşıdır.”

YFI’nın yükseliş trendi, Bitcoin piyasasındaki boğa koşusu ile aynı zamana denk geldi. Lider kripto para birimi 5 Kasım’da 14.115 dolardan 18 Kasım’da 18.488 dolar seviyesine kadar yükseldi.Ancak BTC/USD önceki 24 saatte düşük yaşarken, YFI yükseldi.

30.000 Doları Görür mü?

Daha önce ele alındığı gibi, Yearn Finance token’ı bir yükseliş kurulumuna göre 30.000 dolara doğru gidiyor. Düşen Kama olarak adlandırılan yapı, iki yakınsayan eğilim çizgisine sahip bir model içinde daha düşük bir varlık işlem gördükten sonra güçlü bir yükseliş dönüşüne işaret ediyor. Yapının zirvesine ulaştıktan sonra, fiyat, iki trend çizgisinin maksimum mesafesine kadar yükselerek yukarı doğru fırlar.

YFI şu anda son aşamadan geçiyor ve hedefi kırılma noktasının yaklaşık 23.380 dolar üzerinde duruyor. Bu da yaklaşık 30.000 dolar ediyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner