Yükleniyor...

Dünyaca Ünlü Kahin Baba Vanga’dan Bitcoin Kehaneti

Dünyaca ünlü Baba Vanga, kehanetleriyle biliniyor.

baba vanga bitcoin

Dünyaca ünlü Baba Vanga, kehanetleriyle biliniyor. Bulgaristan’da yaşamış kör bir kahin olan Baba Vanga, hayatının çoğunu bu bölgede geçirmiş ve bitkiler üzerine uzmanlaşması ile tanınmıştır. Baba Vanga’nın ayrıca paranormal anlamda yetenekleri olduğu iddia edilmektedir.

Ünlü ismin zamanında yaptığı tahminler doğru çıktıkça, Vanga’nın ifadelerine insanlar daha çok inanır hale gelmiştir. Peki Baba Vanga’nın sanal paralar hakkında da bir tahminde bulunduğunu söylesek?

Baba Vanga hayatını kaybetmeden çok kısa bir süre önce sanal paralarla alakalı bir kehanette bulunmuştı. Ünlü kahine göre 2025 yılında artık fiziki paralar olmayacak. Bunun yerine görünmeyen yani sanal paralar tedavüle girecek. Baba Vanga’ya göre ayrıca sanal para birimlerinin büyük değerlere ulaşacağını, tek bir para biriminin ise 2021 yılında 250 bin dolara ulaşacağını iddia etti.

Şu an kripto para piyasasına bakıldığı zaman ise 250.000 dolara ulaşma ihtimali en yüksek olan para birimi Bitcoin. Hali hazırda bilindiği üzere birçok kripto para analisti ve yatırımcısı BTC’nin çok yüksek rakamlara ulaşacağına dair inancı koruyor. Peki sizce 2021 yılında Bitcoin fiyatı ne kadar olacak? Baba Vanga haklı çıkacak mı?

Bitcoin Tahmini Yapan Baba Vanga Kimdir?

Kripto para tahmini yapan Baba Vanga, Bulgaristan’da yaşamış bir kahindir. Baba Vanga’nın bugüne kadar birçok kehaneti gerçekleşmiştir. Bu kehanetlerden bazıları şu şekildedir: Baba Vanga 1980 yılında yaptığı tahminde Kursk’un su ile kaplanacağını söylemişti. Vanga’nın bu kehaneti 2020 Ağustos ayında Rus nükleer denizaltısı Kursk’un tüm mürettebatı ile birlikte batmasıyla gerçekleşmiş oldu. Baba Vanga’nın ayrıca IŞİD’i tahmin ettiği de iddia ediliyor. Baba Vanga, ABD’nin Afro-Amerikalı bir başkanı olacağını söylemişti. Obama ile bu tahmininde de haklı çıktı.

Baba Vanga, 1996 yılında ise hayata gözlerini yumdu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner