Yükleniyor...

Bu Altcoin 3 Günde %5494 Artış Gösterdi

Yeni oluşturulan merkeziyetsiz finans (DeFi) varlığı 72 saat içinde %5494 arttı.

bu altcoin 3 gunde yuzde 5494 artis gosterdi

Yeni oluşturulan merkeziyetsiz finans (DeFi) varlığı 72 saat içinde %5494 arttı. zLOT, Hegic (HEGIC) olarak bilinen bir opsiyon ticaret protokolü üzerine inşa edilmiş bir stake protokolü. Protokol, bir stake lotunu etkinleştirmek için 888.000 HEGIC token gerektiriyor ve küçük HEGIC sahiplerinin HEGIC tokenlarını bir araya getirerek protokolün ödeme ücretlerinden yararlanmasına izin vermeyi amaçlıyor.

“Kullanıcılar, havuzun tokenize edilmiş payı olan zHEGIC’i satın almak için HEGIC’i HegicPool.sol sözleşmesine yatırabilir… Havuzun stake lotlarından elde edilen tüm karlar HEGIC’e dönüştürülür ve zHEGIC hissedarları arasında yeniden dağıtılır.”

Geçtiğimiz hafta proje, Hegic’in anonim kurucusu Molly tarafından tanıtılmıştı.

Gönderi, DeFi çevrelerinde, önde gelen merkeziyetsiz finans (DeFi) varlığı yearn.finance’ın (YFI) ünlü yaratıcısı Andre Cronje’nin söylentilere dahil olmasından dolayı büyük ilgi gördü.

Ancak Molly, daha sonra Cronje’nin katılımını yalanladı.

“Bugün, nedensizce zLOT’u biraz kızıştırdım. Bunun için özür dilerim. Andre, herhangi bir kripto para promosyonuna dahil olmak istemiyor. Tek kurucu olacağım. M&A artık sadece Molly & Alpha. Andre işin içinde değil. Hiçbir şey değişmedi. M&A hala zLOT arzının %10’unu elinde tutuyor.

Geliştirme çabalarımın sonuçlarını aktif olarak sürdürme taraftarıyım. HegicOptions’ı tek başıma zorluyorum ve aynısını M&A’nın geliştiricilerinin projeleri ve protokolleriyle de yapmak isterim. İyi token ekonomisini seviyorum, sadece iyi teknolojiyi değil. Hala buradayım. Andre yerine artık Alpha var.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner