Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Bu Altcoin Yüzde 6400 Yaparak Devasa Bir Ralliye İmza Attı!

Bu Altcoin Yüzde 6400 Yaparak Devasa Bir Ralliye İmza Attı!

ABONE OL:google-news

Kripto para piyasası her zaman sürprizlere gebe. Bugün de Safe Haven adı verilen bir coin, yüzde 6.426’lik devasa bir artışla; piyasa değeri itibariyle 36. sıraya yükselerek önemli kazançlar elde etti.

Safe Haven Coin (SHA) Nedir?

Safe Haven fiyatı bugün 0,147343 ABD Doları seviyesine geldi ve 24 saatlik işlem hacmi ile piyasa değeri $16.454.563 ABD Doları olarak ortaya çıkıyor. Safe Haven, son 24 saatte yalnızca %0.426,94 oranında düştü.

Mevcut CoinMarketCap sıralamasına göre 442.890.876 USD piyasa değeri ile 36. sırada. 3.005.855.396 SHA coin’lik dolaşım arzına sahip.

Safe Haven, B2B2C müşterilerine odaklanan çoklu varlık yönetimi çözümleri oluşturuyor. SafeHaven’ın birincil ürünü miras çözümleriyle, öngörülemeyen bir olay meydana geldiğinde dijital varlıklarını korumaya çalışan borsalar, cüzdanlar ve bireyler aracılığıyla değer yaratılacaktır. B2B müşterileri, SafeHaven aracılığıyla son kullanıcılarına koruma sunabilecektir.

Bankanızdan para almak için SHACoin (SHA) satın almak 2 adımlı bir süreç gerektirir. Banka kartından veya banka hesabından para yatırma işlemlerini kabul eden bir borsadan biraz BTC veya ETH satın alacaksınız ve ardından yeni satın aldığınız kripto paayı, Bitcoin veya Ether karşılığında SHA satan bir pazara aktaracaksınız.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Türkan Babacan
Türkan Babacanhttps://www.coinkolik.com
Uzun yıllardır İngilizce dilinde çevirmenlik, tercümanlık, bakanlıklarda proje danışmanlıkları yapan Türkan, aynı zamanda iyi düzeyde İspanyolca da bilmektedir. Hukuk fakültesi mezunu olan Türkan; çok yönlü olmayı sevmekte, bir süredir de kripto para birimleri alanında uzmanlaşmaya çalışmaktadır. Bu disiplinleri birleştirerek bilişim hukuku üzerine bir yüksek lisans eğitimi hedeflemektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar