Yükleniyor...

Bu Altcoin Yüzde 6400 Yaparak Devasa Bir Ralliye İmza Attı!

Kripto para piyasası her zaman sürprizlere gebe.

Bu Altcoin Yuzde 6400 Yaparak Devasa Bir Ralliye Imza Atti

Kripto para piyasası her zaman sürprizlere gebe. Bugün de Safe Haven adı verilen bir coin, yüzde 6.426’lik devasa bir artışla; piyasa değeri itibariyle 36. sıraya yükselerek önemli kazançlar elde etti.

Safe Haven Coin (SHA) Nedir?

Safe Haven fiyatı bugün 0,147343 ABD Doları seviyesine geldi ve 24 saatlik işlem hacmi ile piyasa değeri $16.454.563 ABD Doları olarak ortaya çıkıyor. Safe Haven, son 24 saatte yalnızca %0.426,94 oranında düştü.

Mevcut CoinMarketCap sıralamasına göre 442.890.876 USD piyasa değeri ile 36. sırada. 3.005.855.396 SHA coin’lik dolaşım arzına sahip.

Safe Haven, B2B2C müşterilerine odaklanan çoklu varlık yönetimi çözümleri oluşturuyor. SafeHaven’ın birincil ürünü miras çözümleriyle, öngörülemeyen bir olay meydana geldiğinde dijital varlıklarını korumaya çalışan borsalar, cüzdanlar ve bireyler aracılığıyla değer yaratılacaktır. B2B müşterileri, SafeHaven aracılığıyla son kullanıcılarına koruma sunabilecektir.

Bankanızdan para almak için SHACoin (SHA) satın almak 2 adımlı bir süreç gerektirir. Banka kartından veya banka hesabından para yatırma işlemlerini kabul eden bir borsadan biraz BTC veya ETH satın alacaksınız ve ardından yeni satın aldığınız kripto paayı, Bitcoin veya Ether karşılığında SHA satan bir pazara aktaracaksınız.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner