Yükleniyor...

Bu altcoin’de büyük tehlike: Kritik gelişmeye saatler kaldı!

2024 boğasında büyük beklentiler yaratan Sui (SUI) kısa süredeki kilit açılımıyla korku saçmaya başladı.

sui altcoin kilit acılımı

2024 boğasında büyük beklentiler yaratan Sui (SUI) kısa süredeki kilit açılımıyla korku saçmaya başladı.

Son zamanların en popüler kripto paralarından SUI, kilit açılımıyla gündeme geldi. 3 Mayıs’ta kilit açılımı gerçekleştirecek SUI, 34,62 milyon token’ı (39,46 milyon dolar) piyasaya sürecek. Dolaşımdaki arzın yüzde 1,48’lik kısmını oluşturan bu SUI’lerin fiyata nasıl etki edeceği merakla bekleniyor. Peki ya SUI yatırımcıları bu süreçte hangi seviyeleri izlemeli?

altcoin kilit acilimi

Sui (SUI) yatırımcılar satış baskısına dikkat etsin!

Toplamda 40 milyon dolar değere yakın kilit açılımı gerçekleştirecek SUI, haliyle de yatırımcısında panik yarattı. Düzenli kilit açılımları gerçekleştiren popüler coin, bu sefer daha fazla riskli bir pozisyonda olabilir. Piyasanın geri çekilmesine denk gelen kilit açılımı, SUI için kısa bir sürede satış baskısını artırabilir.

Haberin yazımı itibarıyla 1.1152 dolardan işlem gören SUI, böyle bir senaryoda sırasıyla 1,0077 – 0,9211 – 0,7853 ve 0,6664 dolara geri çekilebilir. Kısa vadeli dip seviye olan 0,90 doların kaybı paritede yeni bir satış dalgasını tetikleyebilir.

sui altcoin kripto

SUI ekosisteminin pozitif gelişmelere imza atması, BTC’nin 60.000 doların üzerinde günlük kapanışlar yapması veya BTC dominansının düşmesi halinde paritede yükseliş beklenebilir. Böyle bir senaryoda ise direnç seviyesi olarak takip edilebilecek seviyeler sırasıyla 1,2808 – 1,3632 – 1,4504 ve 1,5466 dolar olacaktır. Düşüşün tetiklendiği alan olan 1,45 doların aşılması hem yatırımcılara hem de SUI ekosistemine güven verecektir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner