Yükleniyor...

Bu da Oldu! L’Eau de Distance İsimli Dijital Parfüm NFT Olarak Piyasaya Sürülecek

L'Eau de Distance (LDD) isimli dijital bir parfüm piyasaya sürülecek.

nft parfum

L’Eau de Distance (LDD) isimli dijital bir parfüm piyasaya sürülecek.

NFT olarak sınırlı sayıda satışa çıkacak kripto kokusu L’Eau de Distance, önümüzdeki saatlerde piyasaya sürülecek.

New York’lu görsel sanatçı Danilo Lauria, NFT parfümü L’Eau de Distance’ın piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Dijital NFT kokusunun yüzü, çevre aktivisti Marina Testino olacak. Testino, kripto varlık kullanıcı platformu Hic et Nunc aracılığıyla kampanyada yer alacak. Sınırlı sayıda L’Eau de Distance bugün piyasaya sürülecek ve 10 NFT’nin her biri 300 Tezos’a satılacak.

Mayıs 2020’de Danilo Lauria, İspanya’nın Barselona kentinde karantinaya alındığında L’Eau de Mesafe serisi olanaklarını araştırdı. Fiziksel mesafeye uygun bir dijital içerik oluşturmaya karar verdi. PrivéLabel’den parfüm uzmanı Gunu Kapoor, bu seriyi Danilo’nun sosyal medyasında keşfetti ve L’Eau de Distance’ı gerçeğe dönüştürmek için onunla iletişime geçti.

2020 karantinası boyunca ikili, parfümü gelenekselin ötesine taşımak için içeriğin “kokusunu” keşfeden farklı unsurlar üzerinde işbirliği yaptı. L’Eau de Distance, bu sürecin sonucudur. Koku kavramına meydan okur ve kripto paranın kokusunu ele almayı amaçlar.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner