Yükleniyor...

Bu Entegrasyon ile Birlikte “.com” Uzantılı Domain’ler, Ethereum (ETH) Cüzdanı Olarak Kullanılabilecek

Yeni bir entegrasyon ile birlikte, ".

eth 1

Yeni bir entegrasyon ile birlikte, “.com” uzantılı domain’ler Ethereum (ETH) cüzdanı olarak kullanılabilecek. Ethereum Ad Hizmeti (ENS) ve Domain Adı Sistemi (DNS), “.com” uzantısına sahip olan adreslerin Ethereum cüzdanı olarak çalışmasına izin verecek.

ENS domain’leri, sonu “.eth” ile biten domain’lerdir. Bu domain’ler başlangıcından bu yana Ethereum cüzdanı olarak da kullanıldı. ENS, TLD’leri destekler ancak daha fazla TLD oluşturmak yerine DNS adlarıyla entegrasyonu tercih etti.

Entegrasyon, DNS ikinci düzey domain isimlerinin ENS’de aynı adresi kullanmasına olanak tanır. Bu nedenle “.com” uzantısıyla biten web sitesi ismi artık ENS’de de aynı uzantıyla çalışmaya devam edebilecek.

Domain sahibi, web sitesinin isminin ENS’ye aktarılmasının ardından, Ethereum ödemesi almaya başlayabilir. Bu domain’ler bir Ethereum cüzdanı olarak kullanılabilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner