Yükleniyor...

Bu Yılki Super Bowl Biletlerinin Yanında Hatıra NFT’leri Dağıtılacak

ABD'de her yıl düzenlenen Amerikan futbolu ligi National Football League'in şampiyonluk maçı Super Bowl, bu yılki katılımcılarına hatıra NFT’leri dağıtacak.

super bowl

ABD’de her yıl düzenlenen Amerikan futbolu ligi National Football League’in şampiyonluk maçı Super Bowl, bu yılki katılımcılarına hatıra NFT’leri dağıtacak.  

Super Bowl organizasyonunun 56.sı olan Super Bowl LVI, NFL ve Ticketmaster arasındaki ortaklığın bir parçası olarak katılımcılara biletleriyle birlikte bir hatıra NFT’si de verecek.

NFL, şimdilik, NFT’leri “dijital bir hatıra” olarak yayınlıyor, ancak ligin Kulüp İş Geliştirme Kıdemli Başkan Yardımcısı Bobby Gallo, gelecekteki biletleme ve etkinlik katılım fırsatları için bu alanı değerlendirdiklerini söyledi.

Gallo, konuya ilgili şöyle konuştu;

“Bilet taslaklarını toplamak, özellikle sezonun en büyük maçı için hayranlarımızın her zaman yapmayı sevdiği bir şey olmuştur ve özelleştirilmiş Super Bowl NFT’leri sunmak, maç günü deneyimini geliştirmemizi sağlıyor.”

Taraftarların hatıra NFT’lerinin yanı sıra, NFL ayrıca Super Bowl LVI’ya giden yolda yedi tarihi hatıra NFT’si yayınlıyor. Super Bowl LVI bilet çizimini içeren NFT, 6 Şubat ile 13 Şubat arasında her gün bir NFT yayınlanacak.

Los Angeles Rams ve Cincinnati Bengals takımları için NFT’ler de yayınlandı. Kazanan takım ayrıca maçtan sonra son bir NFT ile anılacak.

SUPER BOWL

Kripto borsaları FTX ve Crypto.com, etkinlik sırasında reklam alanlarında gösterilecek, BAYC koleksiyonlarına sahip rapçiler Eminem ve Snoop Dogg’un devre arasında sahneye çıkacağı yönünde söylentiler de var.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner