Yükleniyor...

Büyük Bir Balina, Düşüşü Fırsat Bilerek Shiba Inu (SHIB) Alımı Yaptı

FXstreet tarafından yayınlanan bir habere göre, büyük bir kripto para yatırımcısı, varlığın fiyatı 14 Ekim'de düştükten ve SHIB CoinMarketCap'te 14.

shib inu

FXstreet tarafından yayınlanan bir habere göre, büyük bir kripto para yatırımcısı, varlığın fiyatı 14 Ekim’de düştükten ve SHIB CoinMarketCap’te 14. sıradan 21. sıraya düştükten sonra büyük miktarda Shiba Inu (74,9 milyar SHIB tokenı) satın aldı.

11 Ekim’den bu yana Shiba Inu, piyasa değerinin yaklaşık iki milyar dolarını kaybederek 12 milyar dolardan 10 milyar dolara düştü.

Balina Şu An 1,9 Milyon Doların Üzerinde SHIB’e Sahip

Son zamanların en popüler kripto para birimlerinden birisi olan SHIB, geçtiğimiz günlerde bir haftada %300’den fazla bir ralli gösterdi. Kripto para 7 Ekim’de 0,00003314 dolarla yüksek bir seviyeye ulaştı. Bununla birlikte, 10 Mayıs’ta ulaşılan tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,0004999 doların neredeyse %30 altında kaldı.

SHIB, daha sonra önemli bir gerileme yaşadı.

Bu arada, kripto para düşerken, bir kripto para balinası yaklaşık 2 milyon dolar yatırım yaptı. Daha önce bildirildiği gibi, bu son zamanlarda göz kamaştırıcı miktarlarda SHIB satın alan ilk balina değil.

Bahsedilen ralli başlamadan önce, başka bir isimsiz balina tek bir işlemde ilk 6 trilyon SHIB satın aldı ve iki gün sonra toplam 276 milyar token olan üç parça satın aldı. Uzmanlar, bu satın almaların SHIB’nin %300 rallisinin nedenleri arasında olduğuna inanıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner