Anasayfa Haberler Büyük XRP Transferleri Gerçekleşti

Büyük XRP Transferleri Gerçekleşti

Bugün bir dizi büyük XRP aktarımı gerçekleşti. Whale Alert’in bildirdiğine göre transferler arasındaki en büyüğü Lüksemburg merkezli kripto para borsası Bitstamp’a yaklaşık 11.6 milyon dolar değerinde 49.999.995 XRP gönderimi oldu. Kripto para kullanıcıları için bu transfer oldukça heyecan vericiydi ve birçok tüccar XRP’lerin satılıp satılmayacağını merak etti.

Whale Alert’e göre, söz konusu transfer bilinmeyen bir cüzdandan gönderildi. Ancak, XRP gezgini Bithomp’tan alınan veriler, cüzdanın BitGo tarafından etkinleştirildiğini gösteriyor. Bitstamp ve BitGo, Ekim ayında Bitstamp’a müşterilerinin varlıklarını depolamak için güvenli bir yol sağlamak üzere tasarlanan bir hamleyle ortak oldular. Cüzdanın BitGo tarafından etkinleştirilmesi, transferin Bitstamp’taki rutin bir karışıklık olabileceğini gösteriyor.

XRP Transferleri Devam Etti

Ledger Monitor’une göre son 24 saat içinde bir dizi milyon dolarlık transfer daha gerçekleşti. Yazının yazıldığı sırada kripto borsası Binance’den BitGo tarafından etkinleştirilen başka bir cüzdana 3.5 milyon dolar değerinde 15.000.000 üçüncü büyük kripto para birimi yollandı.

Buna ek olarak, Güney Koreli kripto borsası Coinone, iki iç cüzdan arasında 4,8 milyon dolar değerinde 20,519,000 transfer yaptı. Yine aynı şekilde Bitstamp, iki iç cüzdan arasında 5,2 milyon dolar değerinde 21,990,778’lik gönderim gerçekleştirdi.

Üçüncü büyük kripto para biriminin toplam arzının yarısından fazlasını elinde tutan ödeme şirketi Ripple, yakın zamanda iki ayrı işlemde 78.4 milyon dolarlık 356.207.423 XRP’yi taşıdı.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bizi Takip Edin

775BeğenenlerBeğen
197TakipçilerTakip Et
12,173TakipçilerTakip Et
72AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar