Yükleniyor...

Büyük XRP Transferleri Gerçekleşti

Bugün bir dizi büyük XRP aktarımı gerçekleşti.

ok Büyük XRP Transferi Gerçekleşti

Bugün bir dizi büyük XRP aktarımı gerçekleşti. Whale Alert’in bildirdiğine göre transferler arasındaki en büyüğü Lüksemburg merkezli kripto para borsası Bitstamp’a yaklaşık 11.6 milyon dolar değerinde 49.999.995 XRP gönderimi oldu. Kripto para kullanıcıları için bu transfer oldukça heyecan vericiydi ve birçok tüccar XRP’lerin satılıp satılmayacağını merak etti.

Whale Alert’e göre, söz konusu transfer bilinmeyen bir cüzdandan gönderildi. Ancak, XRP gezgini Bithomp’tan alınan veriler, cüzdanın BitGo tarafından etkinleştirildiğini gösteriyor. Bitstamp ve BitGo, Ekim ayında Bitstamp’a müşterilerinin varlıklarını depolamak için güvenli bir yol sağlamak üzere tasarlanan bir hamleyle ortak oldular. Cüzdanın BitGo tarafından etkinleştirilmesi, transferin Bitstamp’taki rutin bir karışıklık olabileceğini gösteriyor.

XRP Transferleri Devam Etti

Ledger Monitor’une göre son 24 saat içinde bir dizi milyon dolarlık transfer daha gerçekleşti. Yazının yazıldığı sırada kripto borsası Binance’den BitGo tarafından etkinleştirilen başka bir cüzdana 3.5 milyon dolar değerinde 15.000.000 üçüncü büyük kripto para birimi yollandı.

Buna ek olarak, Güney Koreli kripto borsası Coinone, iki iç cüzdan arasında 4,8 milyon dolar değerinde 20,519,000 transfer yaptı. Yine aynı şekilde Bitstamp, iki iç cüzdan arasında 5,2 milyon dolar değerinde 21,990,778’lik gönderim gerçekleştirdi.

Üçüncü büyük kripto para biriminin toplam arzının yarısından fazlasını elinde tutan ödeme şirketi Ripple, yakın zamanda iki ayrı işlemde 78.4 milyon dolarlık 356.207.423 XRP’yi taşıdı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner