Yükleniyor...

Büyük Yatırımcılar, Chainlink’in (LINK) %36 Oranında Yükselişe Geçmesini Sağladı

Santiment'in zincir üstü verilerine göre, büyük holdingler veya balinalar Chainlink'in son %36'lık yükselişinde rol oynadı.

chainlink

Santiment’in zincir üstü verilerine göre, büyük holdingler veya balinalar Chainlink’in son %36’lık yükselişinde rol oynadı.

Santiment’ten elde edilen zincir üstü veriler, büyük balinaların, Chainlink’in 6 Aralık’ın en düşük seviyesi olan 17.24 dolardan sonra %36 oranında yükselişe geçmesine katkıda bulunduğunu gösteriyor.

LINK, birden fazla DeFi ve GameFi platformunun Chainlink VRF beslemelerini entegre etmeye devam etmesiyle 9 Aralık’ta 23.21 dolara yükseldi. Bununla birlikte büyük yatırımcılar Chainlink’i fark etmeye başladı.

WhaleStats’a göre, anonim bir alıcı 9 Aralık’ta Chainlink 21 dolar civarında işlem gördüğü sırada 8,844,146 dolar değerinde 405,985 LINK tokeni satın aldı.

Santiment, Chainlink’in balinalardan mütevazı tutarlı bir birikim gördüğünü belirtti. 100.000 ila 10 milyon LINK tokeni tutan adreslerin, üç milyon tokenin eklenmesinden sonra şu anda popüler varlığın toplam arzının %23,6’sına sahip olduğunu belirtiyor.

Chainlink, 8 Aralık’ta ulaştığı 23.21 dolarlık yüksek seviyelerden yaklaşık %6’lık bir düşüşün ardından 21.60 dolarda işlem görüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x