Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Bitcoin Haberleri Calvin Ayre: Bitcoin 2019'da Sıfırı Görecek!

Calvin Ayre: Bitcoin 2019’da Sıfırı Görecek!

ABONE OL:google-news

2018 yılı boyunca sert bir şekilde hissedilen ayı piyasasının etkileri son bulmuş değil. 2017 Aralık’tan bu yana yüzde 70’den fazla değer kaybeden Bitcoin finans dünyasının gündeminde ve bu dünyanın önemli isimleri tarafından zaman zaman sert bir şekilde eleştirilebiliyor.

Benzer durum kripto para piyasasının öne gelen isimleri tarafından da yapılabiliyor. Bitcoin Cash’in kuru ortağı olan Calvin Ayre’de bu isimler arasına katıldı ve Bitcoin’i sert bir şekilde eleştirerek BTC’nin sıfırı göreceğini öne sürdü. Ayre’a göre Bitcoin’in sıfırı göreceği zaman çok yakın. Ayre, Bitcoin’in 2019’da sıfırı göreceğini iddia ediyor ve bu iddiasını Bitcoin’in değersiz olmasına bağlıyor.

Ayre’nin bu iddiasının ardından Bitcoin SV’yi öne çıkarması ise dikkat çekiyor. O, Bitcoin SV’nin Bitcoin’deki sorunları gidereceği görüşünde. Ünlü girişimciye göre Bitcoin’in (BTC) fiyatı kasıtlı olarak aşağı çekiliyor. Tüm bunların yanına Ayre’nin iddialarını herhangi bir somut delil ile desteklemeyip Bitcoin SV’nin orijinal Bitcoin’in yerini alacağını savunması kripto para topluluğunun tepkisine neden oldu.

Bitcoin ağından türeyen Bitcoin Cash‘in duruma rağmen Ayre orijinal Bitcoin’in bir sahtekarlık olduğu konusunda ısrarcı. Ünlü girişimci orijinal ve gerçek Bitcoin’in aslında Bitcoin SV olduğu konusunda ısrarcı.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

KaynakCCN
Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar