Yükleniyor...

Calvin Ayre: Bitcoin 2019’da Sıfırı Görecek!

2018 yılı boyunca sert bir şekilde hissedilen ayı piyasasının etkileri son bulmuş değil.

Bitcoin 0

2018 yılı boyunca sert bir şekilde hissedilen ayı piyasasının etkileri son bulmuş değil. 2017 Aralık’tan bu yana yüzde 70’den fazla değer kaybeden Bitcoin finans dünyasının gündeminde ve bu dünyanın önemli isimleri tarafından zaman zaman sert bir şekilde eleştirilebiliyor.

Benzer durum kripto para piyasasının öne gelen isimleri tarafından da yapılabiliyor. Bitcoin Cash’in kuru ortağı olan Calvin Ayre’de bu isimler arasına katıldı ve Bitcoin’i sert bir şekilde eleştirerek BTC’nin sıfırı göreceğini öne sürdü. Ayre’a göre Bitcoin’in sıfırı göreceği zaman çok yakın. Ayre, Bitcoin’in 2019’da sıfırı göreceğini iddia ediyor ve bu iddiasını Bitcoin’in değersiz olmasına bağlıyor.

Ayre’nin bu iddiasının ardından Bitcoin SV’yi öne çıkarması ise dikkat çekiyor. O, Bitcoin SV’nin Bitcoin’deki sorunları gidereceği görüşünde. Ünlü girişimciye göre Bitcoin’in (BTC) fiyatı kasıtlı olarak aşağı çekiliyor. Tüm bunların yanına Ayre’nin iddialarını herhangi bir somut delil ile desteklemeyip Bitcoin SV’nin orijinal Bitcoin’in yerini alacağını savunması kripto para topluluğunun tepkisine neden oldu.

Bitcoin ağından türeyen Bitcoin Cash’in duruma rağmen Ayre orijinal Bitcoin’in bir sahtekarlık olduğu konusunda ısrarcı. Ünlü girişimci orijinal ve gerçek Bitcoin’in aslında Bitcoin SV olduğu konusunda ısrarcı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner