Yükleniyor...

Cameron Winklevoss: “DeFi, 2017 ICO Çılgınlığı ile Aynı Değil”

Ünlü Winklevoss ikizlerinden biri olan Cameron Winklevoss, merkeziyetsiz finans (DeFI) piyasa devriminin 2017 İlk Para Teklifi (ICO) çılgınlığı ile aynı olmadığına inanıyor.

cameron winklevoss

Ünlü Winklevoss ikizlerinden biri olan Cameron Winklevoss, merkeziyetsiz finans (DeFI) piyasa devriminin 2017 İlk Para Teklifi (ICO) çılgınlığı ile aynı olmadığına inanıyor. Günümüzde bu konuda birkaç proje piyasaya sürüldü ve kullanıcıların merkezi bir otoriteye güvenmeden finansal çözümlere erişmesine yardımcı oluyor.

DeFi, 2017 ICO Çılgınlığı ile Aynı Değil

DeFi son aylarda çok sayıda proje çözümlerini piyasaya sunmakta ve kullanıcılara merkezi bir üçüncü tarafa bağımlı olmadan yenilikçi finansal çözümlere erişim imkanı sunmaktadır.

Son zamanların en popüler projelerinden biri olan UNI kripto para birimine sahip olan Uniswap; platformu kullanan kullanıcılar için yaptıkları bir airdrop ve şu anda sunduğu hizmetler nedeniyle tüm pazarı bu konuda heyecanlandırdı.

Kullanıcılar bu platformda kripto paralarını birkaç saniye içinde diğer ERC-20 varlıklarıyla değiştirebilirler. Geliştiricilerin tokenlarını Uniswap’e kaydettirmek için izin istemelerine bile gerek yoktur ve herkes bunları satın almaya başlayabilir. Bu, farklı Ethereum tabanlı dijital varlıkların fiyatını yeni zirvelere çıkardı.

SUSHI gibi kullanıcıların beklentilerini karşılamayan bazı projeler olmasına rağmen DeFi pazarı, 2017 ve 2018 yılının başındaki ICO çılgınlığından çok daha olgun görünüyor. proje. Herkesin “bir sonraki Bitcoin’e” yatırım yapmak istediği ICO döneminde böylesi bir durum kesinlikle görülmesi zor bir şeydi.

Kripto para borsası Gemini’nin kurucu ortağı Cameron Winklevoss, Twitter’da DeFi’ın devriminin gerçek olduğunu belirtti.

Winklevoss “DeFi, 2017 ICO çılgınlığı ile aynı değil” dedi. “O zamanlar ile şimdi aynı değil. DeFi zaten canlı bir şekilde çalışıyor. Milyarlarca dolar iş başında artı getiri sağlıyor. Bu varsayımsal bir yazılım değil, bu gerçek.” diye de ekledi.

 

Herkesin DeFi pazarını desteklemediğini belirtmekte fayda var. Bazı insanlar bunun ICO çılgınlığına benzer olduğuna ve bunun kripto para endüstrisinde olumsuz etkileri olabileceğine inanıyor.

DeFi Pulse tarafından sağlanan verilere göre, DeFi projelerinde kilitli yaklaşık 10 milyar dolar değerinde ABD doları var. Bu, XRP kripto para piyasasının neredeyse tamamının şu anda DeFi projelerinde ve kullanıcılara hizmet sunan platformlarda kilitli olduğu anlamına geliyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner