Yükleniyor...

Canaan Hisse Fiyatları, Bitcoin Rallisine Rağmen Ciddi Düşüşte

Yahoo tarafından sağlanan verilere göre, Çinli Bitcoin (BTC) madencilik ekipmanı üreticisi Canaan hisse senetleri zor bir gün geçiriyor.

bitcoin rallisine rağmen canaan hisselerinde ciddi dusus

Yahoo tarafından sağlanan verilere göre, Çinli Bitcoin (BTC) madencilik ekipmanı üreticisi Canaan hisse senetleri zor bir gün geçiriyor.

Son 24 saat içerisinde %10 düşüş yaşayan Canaan hisseleri 3.03 dolar seviyesinden işlem görüyor. Hisse senedinde yaşanan düşüş ile birlikte, birçok hissadar da Canaan’ı terk ediyor.

Kripto para madenciliği şirketlerinin hisseleri de benzer şekilde kripto paralar gibi uçucu olma eğilimindedir. Canaan’da yaşanan düşüş devam ederken lider kripto varlık Bitcoin, gün içinde 9.230 dolar seviyesine kadar yükselerek %4.04 artış sergiledi.

Canaan geçtiğimiz aylarda, madencilik ekipmanlarında %50 indirim yapmıştı ancak bu büyük indirime rağmen şirket ilk çeyrekte 5.6 milyon dolar zarar bildirdi. Halka arzı gerçekleşecen ilk kripto şirketi olan Canaan, pandemi dolayısı ile yaşanan ekonomik zorluklar ve madencilik ekipmanlara olan talebin zayıflaması sebebi ile ekonomik açıdan zor günler geçiriyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner