Yükleniyor...

Cardano (ADA) Pozitif Momentumu Sürdürecek mi?

Cardano (ADA) mart ortalarından bu yana istikrarlı bir yükseliş trendi izliyor.

ada

Cardano (ADA) mart ortalarından bu yana istikrarlı bir yükseliş trendi izliyor. Dijital varlık, 15 Mart’tan bu yana 0.023 doların altından 0.053 dolara kadar çıkarak iki kattan fazla arttı. Bu süre zarfında, proje fiyatları artıran birkaç önemli gelişme geçirdi. Bunların çoğu, nihayetinde tamamen merkezi olmayan bir Cardano platformunun lansmanına yol açacak olan Shelley Mainnet’in son lansmanına yönelikti.

Önümüzdeki hafta önemli bir gelişme olması beklenirken, Cardano boğaları fiyatları pompaladı. Charles Hoskinson tarafından yayınlanan bir videoda, F&F Haskell Shelley Testnet’in önümüzdeki hafta, özellikle de 11. haftada piyasaya sürüleceğini duyurdu. Hoskinson’a göre Family and Friends (F&F) sürümü, topluluk ile Cardano ekibi arasında bir diyaloga izin verecek. Bu, son lansmandan önce daha iyi gelişime ve düzeltmelere izin vereceğini açıklıyor.

Cardano boğaları, ADA’nın son 24 saatte yüzde 4’ün üzerinde yükselmeyi başardığını görmek istiyor. Yazının yazıldığı sırada ADA, CoinMarketCap verilerine göre  Cardano 0.052 doların üzerinde işlem görüyordu. Boğalar, geçen ayın sonunda ulaşılan 0,053 dolarlık en yüksek seviyeyi aşmaya çalışıyor.

Ademi Merkeziyetin Şafağı: Hoskinson

Hoskinson yayınladığı videoda bunun Shelley’in lansmanına yönelik son kurulum olduğunu söylüyor. Cardano projesine takılan meraklılar, tamamen merkezi olmayan bir platformun başlatılmasını beklerken, zaman zaman hayal kırıklığına da uğradılar. Ancak, Cardano’yu desteklemeye devam eden Weiss Ratings dahil uzmanlar tarafından belirtildiği gibi, ağın tamamen merkezi olmayan bir şekilde başlatıldığında inanılmaz bir proje olması bekleniyor. Gecikmesi, olabildiğince iyi olmasını sağlama gereksinimlerinin bir kanıtı olmuştur.

Son adımlar atılırken ADA fiyatlarının lansman ve Testnet başarılarına göre istikrarlı bir şekilde artmaya devam etmesi bekleniyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner