Yükleniyor...

Coinkolik Bitcoin Halving Özel Canlı Yayın Serisi’nin İlki Gerçekleşti

Türkiye’nin en yüksek hacimli dijital varlık işlem platformu Paribu sponsorluğunda Coinkolik YouTube kanalı üzerinden gerçekleştirilen Coinkolik Bitcoin Halving Özel Canlı Yayın Serisi'nin ilki 8 Mayıs'ta gerçekleşti.

Coinkolik Bitcoin Halving Özel Canlı Yayın Serisi 1

Türkiye’nin en yüksek hacimli dijital varlık işlem platformu Paribu sponsorluğunda Coinkolik YouTube kanalı üzerinden gerçekleştirilen Coinkolik Bitcoin Halving Özel Canlı Yayın Serisi’nin ilki 8 Mayıs’ta gerçekleşti.

İlk bölümde yerli kripto para piyasasının fenomen isimlerinden Crypto Kemal (@CryptoKemal) moderatörlüğünde, Kripto Emre (@kriptoemre), Berk Tavşan (@cberktavsan), Crypto Wisdom (@crypto_wisdom_) ve Locksmith (@locksmithcrypto) bir araya geldi.

Crypto Wisdom ve Locksmith, Bitcoin’de fiyatı belirleyen şeyin halving değil insanlar olduğunun altını çizerken, Locksmith, halving’e rağmen Bitcoin’de şu an için 10.500 doların üzerinin görülmesinin mümkün olmadığını belirtti. Kripto Emre, bu seneki halving’in önceki halving’ler gibi etki yaratmayacağını ve küresel piyasalardaki gelişmelerin Bitcoin’in fiyatını artırdığını ifade ederken, Berk Tavşan ise halving’in Bitcoin’in fiyatına etki etmesinin gerektiğini ancak şu anda beklenen etkiyi yaratamadığına değindi.

Canlı yayının tekrarını aşağıdan izleyebilirsiniz:

Coinkolik Bitcoin Halving Özel Canlı Yayın Serisi – 2

Coinkolik Bitcoin Halving Özel Canlı Yayın Serisi’nin ikinci bölümü, bugün saat 21:00’da yine Crypto Kemal moderatörlüğünde Rookie (@altcoinrookie), Volkan Korkmaz (@vkorkmaz10), Mehmet H. Tufan (@memethasantufan) ve Altuğ Öztürk’ün (@altugozturk) katılımıyla gerçekleşecek.

Canlı Yayın: https://www.youtube.com/watch?v=TA2wuJJSjDo

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner