Yükleniyor...

Draper: Benimsenme, Ana İtici Güç Olacak

Amerikalı yatırımcı Tim Draper, Bitcoin'in 2023'e kadar kitlesel bir kabul edilme oranına ulaştığında 250 bin dolara vurabileceği tahminini yineledi.

draper benimsenme ana itici güç olacak

Amerikalı yatırımcı Tim Draper, Bitcoin’in 2023’e kadar kitlesel bir kabul edilme oranına ulaştığında 250 bin dolara vurabileceği tahminini yineledi.

AIM Zirvesi web semineri sırasında ünlü isim Tim Draper bir kez daha benimsenmenin Bitcoin (BTC) fiyatının ana itici gücü olacağını vurguladı. BTC’nin hala 250 bin dolara ulaşma ihtimaline sahip olduğunu ifade eden Draper, kripto para biriminin fiat para baskısına karşı güvenli bir liman olduğunu dile getiriyor.

Daha Yeni Başlıyor

Birçok büyük borsa yakın zamanda personel sayısını genişletmeye başladı. Draper, ekosistemin  hızla büyümesi nedeniyle bir işe alım çılgınlığı yaşadıklarını söylüyor. Draper, şu ifadeleri kullanıyor:

“Bitcoin büyüyor, Coinbase büyüyor, OpenNode büyüyor, dünyadaki cüzdan sayısı artıyor.”

Girişim kapitalisti, insanların kendi paralarını kontrol etme “gücünü” ve bunun “heyecan verici” hissini yaşadıklarında bankalara ihtiyaç duymadıklarının farkında olacaklarını söylüyor.

Bir Bitcoin Bir Bitcoin’dir

Draper, Bitcoin’in uçucu hamlelerinden endişe duymuyor gibi görünüyor. Fiat para birimlerinin yavaşça “gözden kaybolması” nedeniyle Bitcoin’in hala bir Bitcoin olduğunu söylüyor. Milyarder, para biriminin aslında inanılmaz derecede istikrarlı olduğunu söylüyor:

“Hiç de geçici değil. Aslında, inanılmaz derecede istikrarlı. Bunlardan sadece 21 milyon olduğunu biliyorsunuz.”

Draper, madencilerin ucuz enerji nedeniyle karlı olacağını iddia ediyor. Şu an itibariyle, hızla büyüyen Bitcoin (BTC) fiyatından da faydalanıyorlar.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner