Yükleniyor...

Cardano Kullanıcıları, Ağ Değiştirmeden BUSD Kullanabilecek

Cardano, Finitum tarafından inşa edilen köprüyle birlikte ağ değiştirmeden BUSD işlemlerini gerçekleştirebilecek.

cardano busd

Cardano, Finitum tarafından inşa edilen köprüyle birlikte ağ değiştirmeden BUSD işlemlerini gerçekleştirebilecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Cardano, ödeme konularında başarılı bir blokzincir haline gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Cardano ekosisteminin arkasındaki ekip, bu ayın sonlarına doğru, ADA ödemeleri için yenilikler yapmayı planladığını söylemişti. Yeni bir haberde ise Binance ve Cardano arasındaki bağın kuvvetleneceği bildiriliyor.

Cardano, BUSD Kullanımını Kolaylaştırdı

Cardanoscan blockchain explorer sitesine göre, Cardano’daki kullanıcılar Finitum tarafından inşa edilen köprü sayesinde ağ değiştirmeden Binance’in stablecoin’i BUSD’yi kullanabilecekler.

Token’ın sayfası, fmBUSD’nin ağdaki yeni token olduğunu ve Finitum Bridge tarafından Cardano yerel token’ına dönüştürüldüğünü gösteriyor. Çözüm sayesinde, Cardano’daki kullanıcıların Binance’in kripto para birimini kullanmak için artık ağlarını değiştirmelerine gerek kalmayacak.

Köprü halka açık ve blockchain explorer’a göre işlemler halihazırda devam ediyor. Kullanıcılar köprüyü resmi Finitum web sitesinde kullanmaya başlayabilir. Aynı zamanda, Finitum ağdaki en büyük havuzlar tarafından aktif olarak kullanılıyor olsa da tüm riskleri değerlendirmek önemlidir.

Bu işlem ile birlikte Cardano, genişleme çalışmalarına bir yenisini daha eklemiş oldu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x