Yükleniyor...

Ether Kitap Yayın Hayatına Başladı!

Türkiye'nin ilk Web3 Yayınevi olan Ether Kitap, blokzincir ve kitap meraklılarının ziyaretine açıldı.

Ether Kitap Yayin Hayatina Basladi

Türkiye’nin ilk Web3 Yayınevi olan Ether Kitap, blokzincir ve kitap meraklılarının ziyaretine açıldı.

Ether Kitap, Türkiye’de ilk Web3 Yayınevi olarak, blokzincir devrimine ve devrimin kilit kavramlarında temellenen bir yayın anlayışına odaklanıyor. Ether Kitap, kitap dünyasıyla blokzincir teknolojisini bir araya getirmeyi amaçlıyor. Yayın hayatına başlayan Ether Kitap, ilk eser olarak Ethereum’un kurucusu Vitalik Buterin’in kitabıyla “Ethereum’un İnşası” kullanıcılara açıldı.

Ether Kitap, Web3 Yayınevi ile Hizmete Başladı

Ether Kitap, Türkiye’de çıktığı bu yolculuğa kapsamlı bir yelpazeyle başladı.

Web3 uygulamaları, blokzincirler, Bitcoin ve Ethereum ekseninde kripto para başta olmak üzere çeşitli alanlara odaklanan Ether Kitap’ın yayın programında; risk yönetimi, finans psikolojisi, merkeziyetsiz finans gibi kritik konuların yanı sıra, blokzincir felsefesini ve günümüzün en çok konuşulan kripto para birimlerinin doğuşunu ele alan eserler yer alıyor.

Yayınevi, yayıncılık faaliyetlerine yeni bir soluk getirmeyi ve referans kitap niteliğindeki eserleri Türkçeye kazandırmayı hedefliyor. Ayrıca Ether Kitap, Türkiye’deki blokzincir ekosisteminin geliştirilmesine ve İstanbul’un bir blokzincir üssü olmasına katkı sağlamak istiyor.

Yayınevi, bu süreçlerin doğrultusunda çeşitli etkinlik ve konferanslarda ev sahibi ve katılımcı olarak yer almanın yanı sıra, ekosistemin kilit isimleriyle işbirliği içinde çeşitli çalışmalara imza atmayı planlıyor.

Ether Kitap önümüzdeki günlerde Bitcoin’in yaratıcısı Satoshi Nakamoto’nun forun gönderilerini ve kişisel mail yazışmalarından oluşan bir kitap yayımlamaya hazırlık yapıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner