Yükleniyor...

Cardano Kurucusu, CoinDesk için Ellerini Ovuşturuyor

Cardano Kurucusu Charles Hoskinson'ın satış arayışında olan CoinDesk için planları mı var?

Cardano Kurucusu CoinDesk icin Ellerini Ovusturuyor

Cardano Kurucusu Charles Hoskinson‘ın satış arayışında olan CoinDesk için planları mı var?

Three Arrows Capital’in (3AC) çöküşünden kaynaklanan likidite sıkışıklığı ve FTX ‘in iflası, Digital Currency Group’u (DCG) mali sıkıntıya itti. Bu sıkıntıyla birlikte, şirketin yan kuruluşlarından biri olan kripto haber sitesi Coindesk, şimdi satış seçeneğini araştırıyor ve Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson’ın bir teklifte bulunduğu söyleniyor.

Kripto platformu Genesis Trading’in ve bir başka DCG iştirakinin milyarlarca borçluluğu karşısında, Barry Silbert’in sahip olduğu imparatorluğun diğer kuruluşları artık kârlı kalabilmek için yeni sermaye enjeksiyonlarını güvence altına almak için başka önlemler araştırmak zorunda kalabilir.

Cardano Kurucusu Hoskinson, CoinDesk için Teklif Sunacak mı?

Bu tamamen bir spekülasyon ve Cardano’nun kurucusunun planları hakkında çok sesli olduğu bilinse de, şu anda bir teklifin, eğer sunulursa, kendisi için mi, blokzincirinin geliştirilmesiyle görevli şirket olan Input Output Hong Kong için mi yoksa Cardano Vakfı için mi olacağına dair bir onay yok.

Hoskinson haber medyasına aday olmayı seçerse büyük bir kazanç elde edecek. Cardano hakkındaki yanlış bilgileri düzeltmek için daha büyük ve daha erişilebilir bir platform elde edebilir ve ayrıca Cardano tarafından kripto alanında ve dünya çapında yapılan çalışmaları tanıtabilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner