Yükleniyor...

Cardano Kurucusu Hoskinson, Medya Patronu mu Oluyor?

Cardano (ADA) kurucusu Charles Hoskinson, medya kuruluşu CNN'i satın alacağı yönündeki iddialara açık kapı bıraktı.

charles hoskinson cnn

Cardano (ADA) kurucusu Charles Hoskinson, medya kuruluşu CNN’i satın alacağı yönündeki iddialara açık kapı bıraktı.

Kripto paraların amansız yükselişi, dijital varlıkların geleneksel finans dünyasına dahil olmasına neden oldu. “Majör” olarak tabir edilen piyasa değerine göre en güçlü kripto paralar, geleneksel finans ürünleriyle rekabet edebilecek boyutta sermaye kazanımı yaşadı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bu majör kripto paralardan birisi olan Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, yapmış olduğu açıklamalar ve geleneksel finansa yaklaşımıyla sık sık gündeme geliyor. Son olarak Hoskinson, bir Twitter kullanıcısının “CNN’i satın alacak mısın?” sorusuna açık kapı bırakan bir yanıt verdi.

Cardano Kurucusu Hoskinson, CNN Hakkında Konuştu

Cardano (ADA) kurucusu Charles Hoskinson, sosyal medya platformu Twitter üzerinden, kendisine yöneltilen soruya dikkat çeken bir yanıt verdi.

Twitter kullanıcısı Ross Calvin, Hoskinson’ın popüler medya kuruluşu CNN’i satın almak için ortak girişim kurduğunu iddia etti. Calvin, bu iddiasını Twitter üzerinden dile getirdi. Calvin’in yaptığı paylaşımda, “Hoskinson CNN’i satın almak için ortak bir girişim kuruyor” açıklaması yer aldı. Ayrıca Calvin, Elon Musk’a da bu girişimin içinde olup olmadığını sordu.

Calvin’in bu paylaşımına cevap veren Hoskinson, bu iddia hakkında “doğrulayamam veya reddedemem” şeklinde bir açıklamada bulundu. Hoskinson’ın bu cevabı, topluluk tarafından bir açık kapı olarak algılandı.

Geçtiğimiz günlerde basında, CNN’in satılacağına yönelik iddialar ve söylentiler ortaya çıkmıştı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x