Yükleniyor...

Cardano Kurucusu Hoskinson, UST’nin Çöküşü Hakkında Konuştu

Cardano kurucusu Hoskinson, UST’nin çöküşü hakkında konuştu.

cardano kurucusu hoskinson ustnin cokusu hakkinda konustu

Cardano kurucusu Hoskinson, UST’nin çöküşü hakkında konuştu. Hoskinson, bir piyasanın karakterinin en iyi stres zamanlarında ortaya çıktığını söyledi.

Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson UST’deki çöküş hakkında konuştu. Bilindiği gibi dün, Terra’nın algoritmik stablecoini UST’nin sabiti bozulmuş ve olağanüstü piyasa koşulları arasında 0.60 dolara kadar gerilemişti. Bu, vakfın sabiti korumak için Bitcoin satacağı iddialarıyla da iyice çıkmaz bir hal almıştı. Benzer şekilde Terra da bu kötü atmosferden nasibini alarak %50’den fazla kayıp yaşadı ve 25 dolara kadar geriledi. Hoskinson, piyasaların stres altında verdiği tepkiye dikkat çekerek; en iyi tanımlamaların böyle zamanlarda ortaya çıktığına vurgu yaptı.

Geçtiğimiz günlerde vakıf, sabiti korumak için 1.5 milyar dolarlık Bitcoin ve UST kredisi duyurmuştu. Ancak hamle, çöküşü engellemede başarısız oldu.

Yayın saati itibariyle büyük oranda toparlanmayı başaran UST, 0.92 dolar seviyesinden; LUNA ise 33 dolar seviyesinden işlem görüyor. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner