Yükleniyor...

Cardano Kurucusundan Emeklilik Açıklaması

Cardano Kurucusu Charles Hoskinson, emeklilik iddialarına yanıt olarak açıklamalarda bulundu.

Cardano Kurucusundan Emeklilik Aciklamasi

Cardano Kurucusu Charles Hoskinson, emeklilik iddialarına yanıt olarak açıklamalarda bulundu.

Cardano rakibi Polkadot’un kurucusu Gavin Wood, kısa süre önce Parity Technologies’teki CEO’luk görevinden ayrıldı. Kripto para topluluğunun bazı üyeleri, Hoskinson’ın liderlik rolünden de vazgeçip vazgeçemeyeceği konusunda spekülasyon yapmaya başladı. Bu durum, Hoskinson’a cevap hakkı doğurdu ve beraberinde bazı açıklamalar geldi.

Cardano Kurucusu için Emekliliğe Sıcak Bakmıyor

Cardano’dan Charles Hoskinson, şu anda Input Output’u terk etmemesi için gerekli birçok şeyin olduğunu söylüyor.

Input Output CEO’su Charles Hoskinson, YouTube kanalında yayınlanan yakın tarihli bir videoda emekli olup bizonuyla oynamayacağını söyledi. Aynı zamanda, kazanacak bir şey olduğu sürece havlu atmak konusunda isteksiz olduğunu belirtti.

Hoskinson, sosyal medyada sürekli gördüğü konulardan rahatsız olduğunu dile getirdi. Cardano kurucusu, “Kaç kitap yazılabilir? Kaç tane korkunç trol bana saldırabilir? Kaç kişi her gün korkunç şeyler söyleyip yapabilir ve bilgimden kimlik bilgilerime, dürüstlüğüme ve ağırlığıma kadar her şeye saldırabilir? Buna kaç gün dayanabilirsin,” diye düşünse de henüz yılmış değil.

Tüm bunlara ek olarak, insanların Cardano’nun ilerlemesi hakkında yalan söylemesinin sinir bozucu olduğunu da söyleyen Cardano’nun kurucusu, önümüzdeki on yılın insanlık için son derece önemli olacağını tahmin ediyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner