Yükleniyor...

Cardano Stablecoin’i Djed Yayında!

Cardano (ADA) ekosisteminin stablecoin'i Djed, bir yıllık geliştirilme sürecinden sonra ana ağda piyasaya sürüldü.

Cardano Stablecoini Djed Yayinda

Cardano (ADA) ekosisteminin stablecoin’i Djed, bir yıllık geliştirilme sürecinden sonra ana ağda piyasaya sürüldü.

Kripto sektörünün popüler projelerinden birisi olan Cardano, projenin ekosistemini geliştirmek ve daha iyi yerlere getirebilmek için yoğun mesai harcıyor. Merkeziyetsiz akıllı sözleşmelere ve DeFi alanına odaklanan proje, ekosistem konusunda bir hamle daha yaptı. Input Output ve Coti tarafından geliştirilen Djed, Cardano ekosistemine dahil oldu.

Cardano Stablecoin’i Djed Piyasaya Sürüldü

Cardano (ADA) ekosistem geliştirmelerinden bir yenisi daha piyasaya çıktı. Cardano’nun arkasındaki şirket olan Input Output, Coti ile ortaklaşa geliştirdikleri Djed ile yatırımcılarını selamladı.

Cardano yatırımcılarının merakla beklediği stablecoin Djed, bugün itibariyle hizmet vermeye başladı. Djed, ABD dolarına sabitlenmiş bir şekilde ve ADA‘nın fazlalığı ile desteklenecek şekilde tasarlandı.

Djed‘in, değişken ve çalkantılı kripto para birimlerine istikrarlı bir alternatif olarak kullanılması planlanıyor. Cardano ekosistemindeki DeFi protokollerinde Djed rüzgarı esmeye başladı. Djed’in ekosistemdeki 40 uygulamaya entegre edilmesi bekleniliyor.

Merkeziyetsiz borsalar, MinSwap, Wingriders ve MuesliSwap ise hali hazırda Djed‘i destekliyor. Ayrıca Coti ekibi, DjedPay’i de başlatmak istediklerini belirtti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner