Celsius, Altcoin'leri BTC ve ETH'ye Dönüştürecek • Coinkolik
Yükleniyor...

Celsius, Altcoin’leri BTC ve ETH’ye Dönüştürecek

Mahkemeden çıkan karara göre Celsius Network, altcoin'lerini Bitcoin (BTC) ve Ethereum'a (ETH) dönüştürecek.

Celsius network kripto

Mahkemeden çıkan karara göre Celsius Network, altcoin’lerini Bitcoin (BTC) ve Ethereum’a (ETH) dönüştürecek.

Terra krizi döneminde iflas eden Celsius, yeniden yapılanma ve iflas süreci kapsamında hukuksal süreçlerine devam ediyor. Mahkemeden gelen son onay ile birlikte Celsius, stopaj ve saklama hesapları haricindeki elinde bulunan altcoin’leri BTC ve ETH‘ye çevirecek. Bu onay, Celsius’un alacaklılarına geri ödeme yapmasının önünü açacak.

Celsius, Altcoin’leri Dönüştürmek için Onay Aldı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İflas eden kripto kuruluşu Celsius Network, altcoin’leri Bitcoin (BTC) ve Ethereum’a (ETH) dönüştürmek için mahkemeden onay aldı. Bu onay ile birlikte Celsius‘un elindeki altcoin’leri satarak BTC ve ETH’ye geçmesi bekleniliyor.

Geçtiğimiz yılın bahar döneminde yaşanan Terra krizi, tüm kripto piyasasını etkisi altına almıştı. Bu dönemde iflas eden kripto kuruşları, milyonlarca dolarlık borç yükümlükleriyle karşı karşıya kaldılar. Bu şirketlerden birisi olan Celsius, bir yıldır iflas süreçlerini sürdürüyor.

Celsius‘un iflas sürecinde Fahrenheit konsorsiyumunun ortaya çıkması önemli bir dönüm noktası oldu. Fahrenheit’in satın alma girişimleri, Celsius’un yeniden yapılanma süreçlerini başlattı.

Celsius‘un alacaklılarına ödeme yapmaya başlaması beklenilirken, mahkemeden geçtiğimiz gün yeni bir onay geldi. Mahkeme, Celsius’un stopaj ve saklama hesaplarındaki varlıklar haricindeki altcoin’leri ETH ve BTC’ye dönüştürmesine izin verdi. İflas eden kripto kuruluşunun elinde 170 milyon dolara yakın altcoin olduğu tahmin ediliyor. Celsius varlıkları arasında, yüklü olarak MATIC, ADA, SOL, LINK, DOT ve LTC bulunuyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x