Yükleniyor...

Celsius Çöküşünde En Çok Kaybedenler

Celsius Network'ün likidite kriziyle birlikte çökmesinin ardından kripto para piyasasındaki birçok kullanıcı para kaybetti.

Celsius Cokusunde En Cok Kaybedenler

Celsius Network‘ün likidite kriziyle birlikte çökmesinin ardından kripto para piyasasındaki birçok kullanıcı para kaybetti.

Celsius, kripto paralarını ödünç vererek yüzde 18’e kadar getiri sağlamasına olanak sunan bir platformdu. Son zamanlarda bir milyondan fazla kullanıcıya ulaşan platform likidite krizinin ardından iflas başvurusu gerçekleştirmişti. Son düzenlenen bir listeye göre Celsius’un çöküşüyle beraber en çok para kaybeden isimler açıklandı.

Celsius Çöküşüyle Beraber En Çok Para Kaybeden Kullanıcıların Listesi Paylaşıldı

Celsius Network’ün likidite sorunlarıyla baş edememesinin ardından iflas başvurusu gerçekleştirmesi ve kullanıcılarının bu dönemde para çekme işlemlerine kısıtlama getirmesi kripto para dünyasında büyük bir etki yaratmıştı.

Celsius’un çöküşünün ardından açıklanan bu listede Jacob Benjamin Fite 40,468,920 dolarla en çok para kaybedenler arasında birinci sırada yer alıyor.

İlk beş sıra ise şöyle:

  • Jacob Benjamin Fite 40,468,920 dolar
  • Hirokado Kohji 38,197,902 dolar
  • Russel Garth Stewart 26,400,806 dolar
  • Keri David Taiaroa 21,422,982 dolar
  • Bradley James Downs 19,542,886 dolar
iflas

İflas başvurusu prosedürlerini izleyen şirket bir kurtarma planı üzerinde çalıştığını açıklasa da varlıklarını satışa çıkardı. Bu dönemde hakkındaki iddialar da durulmak bilmedi. En son gelen haberlerde şirketin ortaklarından bazılarının müşteri hesapları dondurulmadan önce büyük miktarda paralar çektiği bildirildi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner