Yükleniyor...

Bitcoin, Ethereum ve Solana Analizi! 10 Ekim 2022

Kripto para piyasasının toplam değeri CoinGecko verilerine göre son 24 saatte yüzde 0,2'lik yükselişle 982 milyar dolara yükseldi.

analiz

Kripto para piyasasının toplam değeri CoinGecko verilerine göre son 24 saatte yüzde 0,2’lik yükselişle 982 milyar dolara yükseldi. Gelin kripto para piyasasındaki son duruma beraber bakalım. Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Solana‘daki (SOL) fiyat hareketlerini beraber inceleyelim. Bitcoin kaç dolardan işlem görüyor? Ethereum hangi seviyede? Solana‘daki son durum ne?

Bitcoin (BTC) Fiyat Analizi

CoinGecko verilerine Bitcoin, son 24 saatte fiyatı neredeyse kıpırdamadı. Piyasanın lider kripto parası Bitcoin 18-20 bin dolar bandındaki git gel hareketlerine devam ediyor. Bitcoin’in bu fiyat seyri kripto paralardaki düşüşün ve sabit seyrin devam edişine işaret etti. Bitcoin bulunduğu hareket bandı itibariyle 19 bin dolarda hareketine devam ediyor.

btc gunluk 2

Bitcoin‘in bu seviyelerden tepki alarak yeniden 20 bin dolar bandında tutunması için uygun bir ortam var diyebiliriz. Buna karşın eğer buradan bir düşüş göreceksek bir sonraki durak 17-18 bin dolar bölgesi olabilir. Eğer bir yükseliş olacaksa da Bitcoin’in ilk durağı 20 bin dolar bandına tutunmak olacaktır. Bitcoin yazı yazıldığı an itibariyle 19 bin dolar seviyesinden işlem görüyor.

Bitcoin canlı fiyatı için tıklayın.

Ethereum (ETH) Fiyat Analizi

Piyasadaki sabit ban hareketleri her kripto parada olduğu gibi Ethereum’a da ciddi momentum kaybettirdi. Bu bağlamda Ethereum (ETH) tarafındaki fiyat hareketini incelediğimiz zaman ise ETH‘nin, CoinGecko verilerine göre son 24 saatte 0,1’lik yükseliş yaşadığını görüyoruz.

ethereum gunluk 2

Ethereum’da bir sonraki hedef tekrardan 1.400 dolar seviyesine tutunması diyebiliriz. Eğer Ethereum tarafında düşüş olursa ilk durağımız 1.200-1.300 dolar bandı olabilir. Yazımızın hazırlandığı an itibariyle Ethereum 1.300 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Ethereum’un anlık fiyatı için tıklayın.

Solana (SOL) Fiyat Analizi

Piyasanın en popüler 9. coin’i olan Solana, güne yüzde 0,4’lük yükselişle başladı. Solana bulunduğu alan itibariyle destek ve direnç arasında yoluna devam ediyor. Solana‘nın fiyat bölgesine en yakın direnç 34 dolar bölgesiyken en yakın destek bölgesi ise 30 dolar bandı diyebiliriz.

solana gunluk 1

Solana (SOL) haberin hazırlandığı an itibariyle 32,85 dolardan işlem görüyor.

Solana’nın anlık fiyatı için tıklayın.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner