Anasayfa Bitcoin (BTC) Celsius Kurucusu: Bitcoin 10.000 Doları Geçebileceğini Kanıtladı

Celsius Kurucusu: Bitcoin 10.000 Doları Geçebileceğini Kanıtladı

İnternet Üzerinden Ses Protokolü’nün (VoIP) ilk geliştiricisi ve Celsius Network’ün kurucusu olan Alex Mashinsky, Bitcoin fiyatının ciddi bir düzeltme öncesinde 10.000 dolara ulaşmasını bekliyor.

Mashinsky, Bitcoin fiyatını tahmin etmenin ne kadar zor olduğunu bilecek kadar deneyimli. New York’taki bir konferansta verdiği röportajda Mashinsky, Bitcoin’deki short pozisyon almış yatırımcıların oranına dayanarak öngörüsünü ana hatlarıyla açıkladı.

Mashinsky, “Short pozisyondaki yatırımcıların oranı hala %52” dedi ve ekledi:

Bitcoin’e yatırım yapmamış muazzam sayıda insan var. Bu yüzden bir düzeltme görmeden önce 10.000 doların üzerine çıkacağımızı düşünüyorum.

Celsius Network, kullanıcıların kripto para birimleri ile kredi almalarını sağlayan merkezi olmayan bir platform. Mashinsky, şu anda bu kredileri kripto fonları, borsalar ve diğer büyük oyuncular tarafından likidite kaynağı olarak kullandıklarını açıkladı.

Mashinsky, insanların short pozisyonlar için hala Bitcoin kredisi aldıklarını gördüklerini ifade ediyor. Short pozisyondaki yatırımcıların desteğiyle Bitcoin fiyatı küçük sıçramalardan ziyade büyük sıçramalar yapabiliyor. Artan fiyatlar genellikle short pozisyondaki yatırımcıları piyasa fiyatlarından Bitcoin satın almaya zorluyor ve böylece fiyatlar daha da artıyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için bizi Twitter’da ve Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram grubumuza katılın!

Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapan, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı seven, araştırmacı, teknoloji aşığı Mekatronik Mühendisi.

Yorum Yapın

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları